Jump to content
İη¢ιѕєℓ

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Ve Atatürk Haftası Kutlu Olsun

Recommended Posts

557678_426729227382660_2119872147_n.jpg

Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 74. yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk, milleti ile birlikte girdiği Kurtuluş Savaşı mücadelesinde işgalci güçlere karşı büyük bir direniş göstermiş, kazandığı büyük başarılarla dünyaya örnek olmuş, milletinin her alanda yücelmesi için yılmadan çaba göstermiş ölümsüz bir liderdir. Ulu Önderimiz, ‘Kurtuluş Savaşı’ ile Türk milletinin ismini tarih sayfalarına altın harflerle yazdırmış, ‘Cumhuriyet’ ile de bizlere çağdaş uygarlığın kapılarını açmış, yüzyılın deha devlet adamlarından biridir. Atatürk ve arkadaşlarının kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin ilke ve devrimleri, çağdaş uygarlık yolunda yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Böyle bir lidere sahip olmanın ayrıcalığı ve onuru hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar büyüktür. O'nu anlamak, O'nun düşüncelerini, ilke ve devrimlerini yaşatmak bizlerin en büyük görevidir. Bu bağlılığın ve inancın gelecek nesillere aktarılması ise en önemli amacımız olmalıdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 74. yılında, gönlümüzde ölümsüzleşen, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyoruz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yarın (yani bugün) 12 de Şişli Atatürk evi önünde, Atatürk'e saygı yürüyüşü yapılacak.

İstanbul'da olanlara duyurulur.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yine bir 10 Kasım ,yine yürekler buruk ve üzgün ,seni özlüyoruz,arıyoruz ,yokluğun içimizi acıtıyor ulu Önderimiz sevgili Atatürkümüz,rahmet minnet sevgi ve saygıyla ,izindeyiz,yollarDayız anılarındayız ,nurlar içinde yat,milletin sonsuza kadar senin yolundadır ATAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...