Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Feng Shui'de Cüzdan Kullanma Yöntemleri

Recommended Posts

Bu gün de paraları çağırmak için cüzdan’la alakalı bazı yöntemleri tanıyalım.

Paralar, sakin ve karanlık bir, yeri aynı zamanda da, parayı sevip, şükredip, herkesin hayrına kullanabileceği kişileri sever. Eğer hep bana, hep bana diye paranın dışarı akmasını izin vermiyorsanız, o zaman yeni şans kapısıda açılamaz olur.

Batı’ya sarı+beyaz çiçek ya da obje koyup, kuzeydoğu’ya birlikmiş paraları koymak için kasa ya da dolap varsa, güzel hazırlık yapılmış olur. Cüzdan’a gelince, 3 yıl’da bir yenilemek iyi olur. İnce ve uzun olsun ki, cüzdanın içinde paralar kıvrılmasın bükülmesin. Paralara çok nazik davranmamız gerekiyor, yerleştirirken rakam sıralamaya da dikkat edelim. Temiz şekilde hepsi aynı tarafa bakmış olsun.

* cüzdanın rengi= sarı/turuncu/açık pembe/kahverengi (şu an ki durum’da mümkün’se) altın rengi (en ideal) olanıdır.

* cüzdanın iç kısmı= siyah (gelen para’yı gereksiz masraflardan korur.)

* kredi kart sayısı tam 8 olacak (feng shui de 8 bereket rakamı oluyor.)

* cüzdanın kenarına küçük bir çan takmak parayı çağırır

* cüzdanın içine temizlenmiş (Reiki ile yâda tuzlu suda) kuvars taşların dan dan bir tane koymak gelen paraların üzerinde, şimdiye kadar elleyen insanların negatif enerjisi de birikmiş durumda olduğu için faydalıdır.

* dolunay ışığına tutmak. (cüzdanın içindeki her şeyi çıkarıp, gece saat 0.00 kadar dolunay ışığında bırakmak)

* cüzdanınızın rengini beğenmiyorsanız, içine altın rengi, kâğıt koymakta faydalıdır.

*cüzdanınız kırmızı renkliyse masraf çok olur.

alıntı

• Like 1

bir seminerde dolunayda mutfak camının önüne ağzı açık koyun cüzdanlarınızı demişti tanınmış kişisel gelişimci bayan sabah ezan arası alınıcakmış

• Like 1

Benim cüzdanım kırmızı yukarıdaki kişinin ürünleri fatmaana eli altın paralar var bereket cüzdanı yazarsanız diğer ürünlerinide görürsünüz

• Like 1

Benim cüzdanım kırmızı yukarıdaki kişinin ürünleri fatmaana eli altın paralar var bereket cüzdanı yazarsanız diğer ürünlerinide görürsünüz

nerede göreceğimizi daha iyi açıklarmısınız lütfen varsa site adını verseniz

kırmızı parayı çeker demişti bi astrolog bende kırmızı cüzdan aldırmıştım ve hatta almıştım yanlış renkmi:confused:gerçi mor da var:confused:

Guest

Kredi karti saysina takildim.sahsen bir tane kredi kartim olmasina ragmen cuzdanimin beti bereketi kalmadi.ne kadarda kendimi tutsam dikkat etsem her ay ilaki kullaniyirum hadi onuda gectim o kartlardaki ekstra odemeler de berek diye bisey birakmadi bende.

benim cüzdanım içi yeşil üstünde sarı altın paralar taşlar var fermuarındada fatmaana eli bereket cüzdanı yönetimce sakıncası yoksa yazarım buradan sizlerle paylaşırım

kredi kartlarınında 80 lira kullanım ücreti var 8 le çarpın bakalım bereketmi getirir zararmı verir

• Like 3