Jump to content
Guest KÜBRA

Mıknatısın Gücü..

Recommended Posts

Guest seashell

ya mıknatıs yıyıp zehirlenirsek?:blink:

belki civaya da kurşun gibi ağır ve biriken seyler iceriyordur:blink:

6.5 gr mıknatıs da az değil yani,

Guest KÜBRA
neden eksik verdın kı

Sevgili kemtamin açık açık yazmayışımın nedeni sonradan uyarı almamam içindi modlarımız izin verirse tabiki boşluk olan yerleri doldurabilirim..

Guest ÇÖZÜM1

konuyu ilğinç buldum.......mıknasıs yenirmi diyenlerede şu örneği verebilirim hayvanlara kocaman yutturulur ama o midesinde durur, eğer hayvan mıh gibi iğne gibi vararlı şey yutarsa onu midede toplar............ ama siz bu örnek verildi diye yinede yapmayın hekime danışın..............nazar büyüyü önler düşüncesi biraz çelişkili neyse emeğinize sağlık

Mıknatıs demir elementinin farklı bir formudur. Demiri akkor haline getirip kuzey-güney ekseninde soğutumaya bıraktığınız zaman yapay mıknatıs elde etmiş olursunuz. Tabiatta dobuna benzer şekilde oluşmuş doğal mıknatıslar var. Şimdi siz birine 6,5 gr mıknatıs yutturursanız. Sağlık açısından çok zararlı sonuçları olabilir. Mide asitiyle etkileşime girince ne olacağını doktor arkadaşlar daha iyi anlatabilirler.

İşin birde komik tarafı var. Süerekli metal dedektörlerine yakalanırsınız :D En basiti alışveriş merkezlerine girerken ne olursa olsun dedektörün ötecek olması.

Bence işe yaramaz bir yöntem. Bırakın herşeyi bana bunu yapan birinin bana olan sevgisinden kuşku ederdim. Böyle bir insanla berabermi olunur. Boşanma sebebi bile olabilir

Guest erkan

Miknatis gercekten büyüye ve nazara karsi acaba etkilimi???

bu cok ilginc...bilen varsa cevaplasin lütfen.....:-)

Guest KÜBRA

İşin birde komik tarafı var. Süerekli metal dedektörlerine yakalanırsınız :D En basiti alışveriş merkezlerine girerken ne olursa olsun dedektörün ötecek olması

mesajınızın bu kısmına çok güldüm..ilginç bir görüntü olurdu heralde..

Daha öncede belirttiğim gibi bu konularda hiç bilgim yok verdiğim bu örnekte şifalı bitkilerle ilgili kitaptan alıntı.Yapıp yapmamak sizlere kalmış.Ayrıca 6,5 gramın tümünü bir kişi içmiyor..

Benimde pek fazla bir bilgim yok ama 3 gr olsada midemde demir parçasıyla yaşama fikri hiç hoş değil. Mutlaka zararı oalcaktır. Boş mideyle sallandığınızı düşünsenize. o parça midenize zarar verir.

benim şahsi fikrim daha zararsız şeyleri denemek.

Ayrıca modern dünyada herşeye engel. Rontgen çektieceksin midende demir var. Ucağa binemezsin. Kontrollerden geçemezsin. Ne desen de inanmazlar.

Guest seashell

hayır yani kana karısır o tozlar ve beyinde dokularda birikir

hey allahım yarabbim sen akıl ver insanlara

Guest ketrin21

ben bişi sorucam mıknatısı yedirmek diilde ikinci kısımda verdiğiniz örnekte mıknatısı üzerimizde tasırsak her maksada kavuşulacagı yazıyor bunu acıklarsanız sevinirim yani sadece üzerimizde tasırsak her maksadımıza nasıl ereriz duası varmı...

Guest margil

ketrin bende merak ediyorum..bilgisi olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim..dün mıknatıs taşımaya başladım..sürekli uyukluyorum...acaba sebebi nedir....