Jump to content
Guest KÜBRA

Mıknatısın Gücü..

Recommended Posts

Guest AKHENATON

buzdolabı süslerinin arkalarındaki mıknatıslar olurmu:):):)

bide kutup durumlarına dikkat aynı kutuplar denk gelmemeli hiç kavuşamazsınız yoksa :D:D

Onları bilmem ben evrendeki paracıkları çekecem şimdi :))) hepsi tek tek gelio:)

Ne varsa toplayacağım :)

• Like 1

Guest çilek83
ketrin bende merak ediyorum..bilgisi olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim..dün mıknatıs taşımaya başladım..sürekli uyukluyorum...acaba sebebi nedir....

margil normale döndün mü uyuklamaya devsmmı deneyen arkadaşlar bilgi verin lütfen ne gibi değişiklikler etkiler var.ilginç bişey yaa bu mıknatıs ama bende yeme taraftarı değilim.bi de kaynak nedir hangi bitkiler kitabı?

once duasını arkadasımız bı yazsada ondan sonra denesek daha iyi olur dıye dusunuyorum

Guest dark_dream

sayın aura :

üyemiz demişya duası yok diye :)

hayır demıskı mod arkadaslar ızın verırse yazıcam dıye benmı yanlıs okudum acaba:rolleyes:

--------------------

evet dogru okumusm sayın dark devıl arkadasım 2.sayfada:)

Guest dark_dream

kusura bakmayın dikkatimden kaçmış :) biz sadece tehlikeli davetleri-yöntemleri editliyoruz bu formülün zararsızlık oranı ne kadardır diyecem ama mıknatıs yutmanın faydadan cok zarar getireceğini hepimiz biliyoruz :) kolay gelsin

tabıkı canım yutmak taraftarı deılım bana bunu 2 sene evvel bı hoca muskanın ıcıne koymustu oyle kulanmıstım parasal yonden cok faydasını gormustum

Guest KÜBRA
margil normale döndün mü uyuklamaya devsmmı deneyen arkadaşlar bilgi verin lütfen ne gibi değişiklikler etkiler var.ilginç bişey yaa bu mıknatıs ama bende yeme taraftarı değilim.bi de kaynak nedir hangi bitkiler kitabı?

İlk sayfada kaynak ismi ve okunacak bir dua olmadığı belirtilmişti...

Arkadaşlar ben sadece belirttiğim kaynaktan alıntı verdim.. yapıp yapmamak sizin bileceğiniz birşey mıknatısın vücudumuza vereceği zararı düşünerek hareket edelim..

ARKADAŞLAR yalnız ben mıknatısla ilgili böle bişey duymuştum iyi güzel şeyleri çeker elbet çekim gücü var ama kötü şeyleride çektiğinide duydum o yüzden iyi bir araştırma gerekiyo