Jump to content
Guest KÜBRA

Mıknatısın Gücü..

Recommended Posts

Biraz araştırdım. Taşımanın fayda edeceğini öğrendim. Ama ben taktığımda başım bi ton içmişim gibi oldu. Sonra bölüm bölüm ağrı. Bir saatte geçti. Ama işin ilginci konsantrasyonu artırıyor. Kötü hisleri ortadan kaldırdı. şmdilik bunlar ilerde etkilerini yazarım yine mrk edenler için.

Guest per!

bu mıknatısları nerden ediniyoruz? buzdolabının üstündekiler olmaz heralde:)

Guest dualarım

tuhafiyelerde var

Guest seyyid
Bir kimse 6,5 gram mıknatıs alıp bunun ....kendi üzerinde taşır diğer ....sinide döğüp ezerek karısına,kocasına yedirdiğinde(yada içirdiğinde)kendisinden ayrılmaz..

Mıknatısı üzerinde taşıyanı sihir büyü tutmaz..

Mıknatısı suya koyup o sudan birazıyla yüzünü yıkayan,birazınıda içen kimse,arzu ettiği makama,itibara,maksada erişir..

Mıknatısı yüzük yapıp parmağında taşıyan da aynı maksada erer..

kaynak:İbn-i Sina,Lokman Hekim,İbn-i Baytardan büyük şifalı bitkiler kitabı.

huzur yayınevi.

mıknatısı yedirinki adam kısa yoldan öbür tarafı boylasın ya mıklatısın insan bünyesine nasıl bir zarar vereceğini bilmeden nası böyle bir şey yazarsınız,bunu düşünmeden uygulayan insanlar sağlığı çok kötü şekilde bozulduğunu yada öldüğünü düşünün,bunun mebalini,sorumluluğunu taşıya bilecekmisiniz bence butür şeyleri yazmadan önce iyi düşünmenizi tafsiye ederim.

hehe koptum gülmekden.ya arkadaşlar bağlamak için kıl tüy ne varsa yedirilmiyor mu zaten tozundan hiçbişey olmaz bence.tek olumsuzluğu modern çağda her gittiğimiz yerde dedektörler var potansiyel bir tehlike dıt dıt dıt.

Guest per!

yedirmezsek de üstümüze takalım adamı çekeriz belki:p

Arkadaşlar özür diliyorum ama mıknatıs taşımak,yemek biraz mantık dışı ne dersiniz ?Kendinize zarar vermeyin.

Guest per!

taşımak zararlı değil bildiğim kadarı ile vücut dengesini düzenliyor..

hatta yedirmekden geçtim bir formül bulup onunda üzerinde mıknatıs taşımasını sağlasak.yapışık ikizler gibi bir bağlansak birdaha ayrılamasak ne güzel olur yaaaa:thumbsup:

Guest cansut

----------------------