Jump to content
Guest KÜBRA

Mıknatısın Gücü..

Recommended Posts

Guest KÜBRA
mıknatısı yedirinki adam kısa yoldan öbür tarafı boylasın ya mıklatısın insan bünyesine nasıl bir zarar vereceğini bilmeden nası böyle bir şey yazarsınız,bunu düşünmeden uygulayan insanlar sağlığı çok kötü şekilde bozulduğunu yada öldüğünü düşünün,bunun mebalini,sorumluluğunu taşıya bilecekmisiniz bence butür şeyleri yazmadan önce iyi düşünmenizi tafsiye ederim.

Tekrar tekrar yazıyorum verdiğim tarif bir kitaptan alıntıdır ve ben kesinlikle yapmadım.Yapıp yapmamak sizlerin bileceği birşey.Bu tarifi okuyan üyelerimiz cahil değil.. okuyup karar verecek yetiye sahiptirler..

Guest ParadiseGuard

Sakin miknatis yutayim demeyin manyetik alani yuzunden ayri ayri dagilan miknatislar bagirsaklarinizi ve midenizi delik desik eder.

Guest slaver
Biraz araştırdım. Taşımanın fayda edeceğini öğrendim. Ama ben taktığımda başım bi ton içmişim gibi oldu. Sonra bölüm bölüm ağrı. Bir saatte geçti. Ama işin ilginci konsantrasyonu artırıyor. Kötü hisleri ortadan kaldırdı. şmdilik bunlar ilerde etkilerini yazarım yine mrk edenler için.

yenmez ama uzerınde tasımanın ıyı olacagını duymustum bende de nazar var..aytası denedınmı nasıl etkılerı oldu bızımle paylasırmısın..

--------------------

MIKNATISIN FAYDALARI

ŞİFASI:

1) ZEHİRLENME: Mıknatıs taşı öğütülüp sütle karıştırılarak içilir.

2) DOĞUM KOLAYLAŞTIRICI: Doğum zorluğu çeken kadın sağ ayağının başparmağına mıknatıs bağlarsa kolay doğum olur.

3) PİRE KOVUCU: Mıknatıs öğütülüp eve serpilirse pireler evden kaçar

4) HAFIZA KUVVETLENDİRİCİ: Boynunda mıknatıs taşıyanın hafızası güçlü olur.

5) ROMATİZMA: Ağrıyan yere mıknatıs bağlanırsa romatizma ağrıları geçer.

6) SİNİR,STRES: Elde mıknatıs tutulursa sinirleri teskin eder.

7)

KİREÇ SÖKÜCÜ: Mıknatıs çamaşır makinesine atılırsa çamaşır makinesi kireç tutmaz.

TAVSİYE:

Mıknatısın ağrı kesici etkisinden istifade edilerek ayakkabı tabanı yapılmıştır.

Boynunda mıknatıs taşıyan kişi zeki olur ve unutmaz.

Saralı, boynunda taşırsa faydası görülür.

Arkadaşlar ben burada bu faydalardan :

4

5

6

7. Maddelerde geçen kısımları uyguladım. Gerçekten faydası var. Denemenizi tavsiye ederim. Bilhassa chatte geçen konuşmaları unutmazsınız.

-“Hatırlamıyorum.”

-“Unuttum” gibi sözler kullanmazsınız

NOT: Ağrı kesici özelliği belki biraz geç gelebilir, ama ilaç bağımlılığına son verebilir önemli bir ölçüde

Bu bilgiler MUSTAFA ÖZER’İN, Milli Gazete okuyucuları için hediye ettiği “ ALTERNATİF TIP” isimli kitabından alıntıdır.

Kendisi hakkını helal etsin inşallah.

Şifa kısmında geçen 1) numaralı maddeyi uygulamak kişilere kalmış ve bu uygulamayı yaparken dikkatli olunması ve mecbur kalmadıkça yapılmaması önemle rica olunur.

Bu konuda ben ve Mustafa Özer asla sorumluluk almaz.

Saygılarımla.

Bir NOT Daha:

Niçin bu bilgileri "SAĞLIK" kısmında değil de "BİTKİLER" kısmında verdiğime gelince: (Mıknatısın bitki olmadığınız biliyorum)

İşte Mıknatıs'ın Fiziksel ve Psikolojik Tesirleri:

1. Mıknatıs bulunan yerde sihir-büyü etkisiz hale gelir. Şeytanlar orayı terk ederler. Büyük İskender şeytan ve cinlerden korunmaları için askerlerinin arasında mıknatıs bulundururdu.

2. Mafsal ağrısı olan kimse ağrılı uzvun üzerine mıknatıs bağlarsa ağrı geçer.

3. Kolye olarak taşımak zihni geliştirir.

4. Mıknatıs sarımsak sürülürse çekim gücünü kaybeder. Sirke ile yıkanırsa tekrar eski gücüne kavuşur.

5. Bir parça mıknatıs taşını kolye şeklinde boynunda taşıyanın unutkanlığı gider. Hafızası kuvvetlenir.

---------------------------------------------

alıntıdır

Guest SİYAHİ

slaver kaç gram kullandın

Guest slaver
slaver kaç gram kullandın

siyahi ben kullanmadım alıntı dıye belırttım altında..bende kulananlardan faydalı olanlar varsa paylasmalarını ıstıyorum..

Guest slaver

cok agırlık ve uyku getırıyor sanırım..cok uyumaya basladım bundan mı acaba..

Guest DarkofChaos

Saçmalık, ne alakası var mıknatıs ile büyünün? Mıknatıs bilimsel olarak açıklanmış bir biçimde, fiziken etrafında manyetik bir etki oluşturur. Büyü ise psikolojik bir şeydir.

Guest gulshen34

arkadaşlar bende şunu söylemeden geçemicem.son zamanlarda doktor levi nin dizliği diye mıknatıslı bir dizlik var.romatizma ağrılarına ve birkaç bişeyede iyi geldiğini açıklayan bir reklam var tv lerde.bu demek oluyoki arkadaşların açıklamalarının bir bilimsel dayanağı var gibi.ama tabiki içilmesi veya yutulması taraftarı asla değilim.

ah durak ah allah yardımcımız olsun inanki bende aynı durum dayım borç çok iş yok bitim ya yardımcı olun allah için

Bende suya koyup yüzümü yıkıcam bakalım ne olucak unutmazsam üstümde taşırım... Doğal taşlar dualar şimdi de bu :D çantam çalınsa filan çalan şok olur heralde :))))))

• Like 1