Jump to content
Guest KÜBRA

Mıknatısın Gücü..

Recommended Posts

Guest superlover9

moderatör arkadaşım pınar lütfen bu konuyu kapatırmısın!!!

insanları kanser edicekler

Guest tayfunak

Bence kimse denemesin çok saçma çünku.....

Guest 7BerzaH

6.5 gr mıknatısla her maksada her mevkiye erişilebilir yazıyor sizde bunu hiç düşünmedenmi yazıyorsunuz foruma?

Guest sigunef

bir insan böyle bir elementi direk olarak yerse zehirlenir. en iyi ihtimal felç falan geçirir. sizinde orası burası oynamayan bi kocanız olur. aslında amaca ulaştırıyo doğru...

bir mıknatıs yutmadığımız kalmıştı bence denemeyin arkadaşlar hastalanırsınız başarılı olacağım derken.

Guest havas71

aslı yok öyle olsaydı dünyada hiç mutsuz ve muradına ermemiş insan kalırmuydı biraz aklınızı çalıştırın gerçeklerle hurafeleri nasıl olurda seçemezsiniz deneyipte faydasını görmediğiniz kulaktan dolma şeyleri yazmayın

Guest zerre

mıknatısı çamaşır ve bulaşık makinasına koyarsanız kireçlenmeyi önlüyormuş

Guest başak
mıknatısı çamaşır ve bulaşık makinasına koyarsanız kireçlenmeyi önlüyormuş

makinayı yeni aldık şimdi durduk yere yine makinadan olmuyalım:)))

Guest perfect

Bence mantıklı manyetik alanı dengeliyosa; iyi de hissettirir büyü yü de engeller... çünkü herşey dalgalardan ibarettir aslında...

Yutmaya hiç gerek yok tehlikeli olacağını düşünüyosanız yüzük kolye olarak taşımak gayet mantıklı bence

--- Sonraki mesaj ---

Selam ben mahir yeniyim burda bu miknatis gerçekmi dalgami yaa toz halindemi yutulacak gerçekse

--------------------

Ya biri bana yardimci olsun lütfen ben mahvoldum borcumu ödeyemiyorum yardim edin lütfenn

.............................

--- Sonraki mesaj ---

ah durak ah allah yardımcımız olsun inanki bende aynı durum dayım borç çok iş yok bitim ya yardımcı olun allah için

arkadaşlar aşağıdaki linke bi bakın derim

--- Sonraki mesaj ---

http://www.estanbul.com/subminal-gizli-telkinle-kur%E2%80%99an-terapisi-kubilay-aktas-47648.html

Guest sharon

mıknatıs büyük bir manyetik alanı kapsar kuşların uçuş yönü bile dünyadaki büyük manyetik alanlara doğrudur eğer çok merak ediyorsanız gece yatarken küçük bir parça mıknatısı başucunuza koyarak yatınız film gibi rüyalar görürsünüz.haberci rüyalar dahil.bu uygulama dışında mıknatısla başka bir işlem yapmak çok yanlıştır.üzerinizde taşımakta yanlıştır kurşun etkisi yaratıp kanserojen olabilir.