Jump to content
Sign in to follow this  
Belis

Ayna'nın Solisti Yoğun Bakımda

Recommended Posts

[h=2]Erhan Güleryüz ile 1996 yılında kurduğu Ayna isimli rock grubuyla tanınan Cemil Özeren'in karaciğer sirozu nedeniyle yoğun bakımda tedavi gördüğü ortaya çıktı.[/h]105107.jpg

Grubun dağılmasından sonra pek ortalarda görünmeyen Özeren'in uzun süredir maddi sıkıntı içinde olduğu belirtildi. Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilen Özeren'i hastanede kimsenin ziyaret etmediği de ifade edildi. Ünlü besteci Şehrazat, twitter'dan "Ayna grubunun solisti Cemil Özeren Esenler Hayat Hastanesi'nde ölümle savaşıyor! Kimsesiz ve parasız... Yardım eden arkadaşı yok mu?" diyerek çağrıda bulundu. Kısa sürede Özeren için yapılan yardım çağrısı kampanyaya dönüştü. Özeren'e Erol Köse'nin yardım eli uzattığı açıklandı.

milliyet

Share this post


Link to post
Share on other sites

[h=2]Yaşam mücadelesi veriyor...[/h] 15 Kasım 2012 Perşembe, 11:32:03Güncelleme: 18:02:44

794358_detay.jpg?1352995364

 

 

 

Efsane müzik grubu Ayna’nın eski solistlerinden Cemil Özeren karaciğer yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Özeren’le kırgın oldukları iddia edilen grubun diğer solisti Erhan Güleryüz iddiaları yalanladı.

 

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran efsanevi Ayna grubunun solistlerinden 50 yaşındaki Cemil Özeren karaciğer yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Esenler Hayat Hastanesi’nde tedavi gören ünlü solistin doktoru Uzman Dr. Sibel Gökçek, Özeren’e siroz hastalığı teşhisi konulduğunu söyledi. Cemil Özeren’in ailesi, yakınları ve eski Ayna grubu üyeleri sanatçıyı hastanede yalnız bırakmadı.

 

Yakını olduğunu iddia eden Mevlüt Yılmaz ile Köse Yapımcılık’ta genel koordinatör olan Yıldıray Sayın, Özeren’in Ayna Grubu’ndan dışlandığını, bundan dolayı da Özeren’in kendisini alkole vurarak, sağlık sorunu yaşadığını ileri sürdü.

 

794358_048bc418d1873e77b25b5f0e8c990eb1.jpg?1352995364

 

Ayna Grubu’nun eski solistlerinden Erhan Güleryüz, hastanede Özeren’i ziyaret ederek, “Arkadaşımız birkaç gündür hastanede yoğun bakımda. Tedavisi devam ediyor. Ailesi ve arkadaşları olarak tedavinin iyi bir sonuca varmasını bekliyoruz. Tüm sevenlerden dua bekliyoruz. Umarım arkadaşımız en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Karaciğeri ile ilgili bir rahatsızlık yaşadı. Ben biraz önce yanındaydım. Zaman zaman uyutulup zaman zaman uyandırılıyor. Hastalığı konusunda teşhis sanırım 2 ay evvel konulmuş. Ama bu konu bizden saklamış” diye konuştu.

 

Cemil Özeren ile kırgın olduklarına dair iddiaları yalanlayan Erhan Güleryüz, “Cemil bizim 30 yıldır iç içe yaşadığımız arkadaşımız. Cemil’e en ufak bir kırgınlığım olmamıştır. Hiçbir zaman da olmadı. Bu iddialar yersiz ve birazda kötü niyetli” dedi.

 

Özeren’in doktoru Sibel Göçek ise, Cemil Özeren’in sağlık durumunun iyi olmadığını ifade ederek, “Yaklaşık 15 gündür hastanemizin yoğun bakımında yatmakta. Şu anda durumu biraz kritik. Siroz teşhisi var. Durumu iyi değil” şeklinde konuştu.

ht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bende çok severim şarkılarını özellikle severek ayrılanlar harika bir parça.... Allah acil şifalar versin âmin

Share this post


Link to post
Share on other sites

yaşamak yıldızlarda seninle olmak istiyorum.. Acil şifalar dilerimm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...