Jump to content
zemberek

Evden Eşya, Para Şeylerin Kaybolması..

Recommended Posts

Bir arkadaşın gereksiz merakıyla yaptığı üç harfli çağırma girişiminden sonra ''ney'' i kaybolmuştu, bir hafta falan bulamamıştı...Ev arkadaşı eve geldiğinde onun odasından ney sesi geldiğini söylemiş ama o sırada da kayıptı...Bir hafta sonra falan her zamanki yerinde çıkmıştı ortaya..Yani eşyaları alıp kullandıkları doğru ama bu olayda öyle midir bilmiyoruz henüz..

Bir sey kaybolunca niyet edilip 11 ihlas 1 fatiha okununca kaybolan şey bulunuyor.Defalarca denenmistir.Yardımı dokunur umarım :)

• Like 3

geçen sene benimde çok kaybolurdu param eşyam

ama birgün kapımda 50 tl buldum sahibi yokmuş kapıma koymuş komşular neyse benimde ihtiyacım vardı aldım o parayı kimsede bişey sormadı bana zaten sahibide çıkmadı galiba o parayı öcüler getirdi bana

Bir sey kaybolunca niyet edilip 11 ihlas 1 fatiha okununca kaybolan şey bulunuyor.Defalarca denenmistir.Yardımı dokunur umarım :)

süper bir bilgi paylaşmışsın peki niyette ediliyormu

Benimde evde sürekli param kayboluyor farklı farklı yerlere saklıyorum ama gene de kayboluyor bende cinlerden şüpheleniyorum arada rüyama falan giriyorlar ve yanlızken birileri adımı sayıklıyor her yol cinlere çıkıyor 

Hiilal, 15.07.2019 - 19:53 yazdı:

Benimde evde sürekli param kayboluyor farklı farklı yerlere saklıyorum ama gene de kayboluyor bende cinlerden şüpheleniyorum arada rüyama falan giriyorlar ve yanlızken birileri adımı sayıklıyor her yol cinlere çıkıyor 

Evine birileri giriyordur yedek anahtar vs. Yada bilinç kaybolması olasılıktır bende de bir aralar çok oldu

Evimden önemli esyalarim calindi bunun icin yardimci olurmusunuz.cüzdan anahtar tl.kartlarim .pisman olup geri getirmesi icin.?

mevsimsiz, 17.11.2012 - 01:00 yazdı:

süper bir bilgi paylaşmışsın peki niyette ediliyormu

Insallah niyettim bulurum veya geri gelir Allahin izniyle

Evimden önemli esyalarim calindi bunun icin yardimci olurmusunuz.cüzdan anahtar tl.kartlarim .pisman olup geri getirmesi icin.?

kardeşlerim eve girip çıkarken eüzü besmele çekin sürekli eşyaları kaybolanlar ayetel kürsi okursanız sonunu sürekli tekrarlayınız VELA YE UDÜHÜ HIFZUHÜMA VEHÜVEL ALİYYÜL AZİYM bi süre sonra son bulacaktır

• Like 1

Benimde kayboluyor deli oluyorum ara ara sonra pat çıkıp yerine geliyor. En son kullanmadığım bir cep telefonum var fotoğraflara bakmak icin aradım koyduğum dolabı tamamen boşalttim yok. Sonra aradan 1 hafta sonra o dolaptan birşey alırken pat attı kendini yere.

• Like 2