Jump to content
Yaraliasik

Kısmetim Kapali Diyenler icin..

Recommended Posts

Kısmetim kapali evlenemiyorum neye el atsam kuruyor işlerim rast gitmiyor hicbir işim düzgün ilerlemiyor şeklinde düşünenler için zor ama güzel bir uygulama....

7 Gün Boyunca 7 kere Taha suresi Ve sonrasinda 1 veya 3 Taha suresi okuyanin her anlamda kismeti açilir bollaşir.Ayrica üstünde büyü var ise yada bundan şüphe uyuyor ise bir bardak suya okuyarak bu suyu da cogalatarak içmesi etkiyi hizlandirip üstündeki büyü 3.geceden sonra Allah in izniyle temizlenecektir.

7 yasin 1 taha 1 fetih suresini 15 gün hergün okuyan ve kismetlerim acilsin huzura refaha feraha ulaşi diyerek niyet edenin kismetleri açilir huzura erişir.

7 Gece Yatsidan sonra gece 11 veya 1 civarinda veyahut Akşam namazi ile yatsi arasinda kısmetlerim acilsin seklinde niyet ederek 7 Fetih suresi okuyanin Kismetleri acilir.

7 Yasin 7 kenzül arş 7 fetih okuyanin kismetleri açilir.

Yukarida yazdigim uygulamalr minimum 7 gece yapilmak durumundadir.Devam edilmeside gerekir...Ayrica okudugunuz sureleri suya okuyup o suyu icmek size iç huzuru saglayacaktir.

Yukarida yazilan uygulamalarin hepsinin ardindan ve devamli suretle okunmak şarti ile hergun Ya Fettah esmasi okunmak şartidir. 2bin 3bin 5bin artik ne kadar çok zikrederseniz etkisini hizlandiracaksiniz.Başka bir niyet için okudugunuz Ya Fettah esmasini bu niyete dahil etmeyin.

Ve en zor ama en etkili yöntem taha suresi ile olan yöntemdir.Suya okuyup 7 gun boyunca o okudgunuz su ile evlerinizi camlarinizi dukkanlarinizi vs siler ederseniz Rızk ve musteri içinde bolluk olacaktir.

Kısmet dedim bu kismet sadece Evlilik manasinda düşünmeyin her anlamda kismettir...

Balık tutmaya giden kişiler var ise evden cikmaadn yada balik tutmaya basladiginda taha suresini okur ise o gün mutlaka baligi bolluk ile tutacaktir...

• Like 6

aynı zamanda aralıksız olarak 21 gün boyunca günde 1 tane taha suresi niyetlerin kabulünü ve kısmetin açılmasını sağlar

• Like 1
  • Thanks 2

hadi hayirli olsun evlenenler yazsin bakalim:D

Ben evlenenini cok görum taha suresini inat edip 21 gun 7 kere okuyan insan biliyorum :) hani üşenmeden oturup okudu ve çok şükür öyle mutlularki.insan imreniyor ehr gittigimde hep maşallah derim Allah nazarlardan saklasin.

• Thanks 1

Sevgili yaralıaşık;eline sağlık bende geçen bebe nickli arkaşa taha süresinin evlilik için uygulamasını yazdım çevremde tanıyan mutlu ve huzurlu evlilik yapanların çoğu yazacağım uygulama ile yaptı bende onlardan öğrendim 21 gün gece 1 den başlayarak sadece ve sadece bir kez okunur ama dikkat edilecek hususda şu kişinin adı söylenmeden hakkınızda hayırlı olan kişi için niyet edilecek eğer sevdiiğiniz varsa ise onunla evlenmek gibi bir niyetiniz varsa okusursunuz ama hakkınızda hayırlı değilse okumayı yarıda bırakacak engeller oluşuyor...

Ben evlenenini cok görum taha suresini inat edip 21 gun 7 kere okuyan insan biliyorum :) hani üşenmeden oturup okudu ve çok şükür öyle mutlularki.insan imreniyor ehr gittigimde hep maşallah derim Allah nazarlardan saklasin.

darisi bekarlara rabbim hayirli es nasip etsin cümle kullara.mutlu bir yuvada büyüyen cocuklarda mutlu olur saglikli nesiller yetisir.

Sevgili yaralıaşık;eline sağlık bende geçen bebe nickli arkaşa taha süresinin evlilik için uygulamasını yazdım çevremde tanıyan mutlu ve huzurlu evlilik yapanların çoğu yazacağım uygulama ile yaptı bende onlardan öğrendim 21 gün gece 1 den başlayarak sadece ve sadece bir kez okunur ama dikkat edilecek hususda şu kişinin adı söylenmeden hakkınızda hayırlı olan kişi için niyet edilecek eğer sevdiiğiniz varsa ise onunla evlenmek gibi bir niyetiniz varsa okusursunuz ama hakkınızda hayırlı değilse okumayı yarıda bırakacak engeller oluşuyor...

Hangi duayı okursan oku mutlak mutlakHayırlısını dileyin...ister 1 ister 101 kere okuyun farketmes...hayırlısını dilemedigniz surece illa bu benim icn hayırlı olsun die inat ederek hayırsızsada hayırı benim icin budur bu olsun die inat ederek duanin hayırlı olmasini beklemkde pek dogru degildir..Cunku bunu defalarca yasadim sahit oldum herzaman diyorum hayırlısını isteyin yoksa bir şeklde huzurda gidiyor mutlulukta...

Bir arkadasim vardi o okudu bir cocuk ile evlenmek icin dedim hayırlısını dile umrumda degil Allah bilir hayırsızsa hayırlıya cevirsin diye imkansizdi evlilikleri...Net üzerinde tanişmişlar 2 ayri sehirdeler...Okudu ve evlendi 2 yil evli kaldilar simdi bosaniyorlar...Ve su an keske seni dinleseydim de hayırlısıı dileseydim inat etmeseymisim diyo...Nasil böle bi adama bulasmisim ben cok buyuk hata yapmişim diyor.

Herzaman hayırlısını dilemek en dogrusu.

21 gün gece 1 den başlayarak sadece ve sadece bir kez okunur ama
burda ne demek ıstedınız. saat gece 1den sonra mı ?