Jump to content
Yaraliasik

Kısmetim Kapali Diyenler icin..

Recommended Posts

cok sagol yaraliaşikarkadasim bu surelerin sayisi varmi peki ben allhim ins kabul eder hergun zaten allh rizasi için yasin okuyorum bunun için yapmam gerken bişiler varmi

41 yasin okuyabilirsin yasini serif ile dilek dua konusunu inceleyebilirsin ayricada taha suresini okuyabilirsin gunde 1 veya 3 veya 7 olarak zor olur ilk baslarda ama zaman gectikce alişirsin.

taha süresini annemle birlik de okuyup 21'e tamamlasak olur mu?

Annenin niyeti kizimin bahti acilsin gibi olucak sekilde yani senin icin dua edecek sekilde olur sende oturup kendin icin okursun...Surelerin okunmasi tefriciye okunmasi gibi degildir.Sureleri kişinn kendi okumasi hedefe daha cabuk ulastirir baskasina okutacaksanizda eger o kişi size dua edeek sekilde okumasi daha dogru olur.ayrica 21 adet degil 21 gun okunmasigerkir bir duanin kabul sureci 3 dk ile 21 gun arasinda değişir durumuna göre.

teşekkür ederim cevabınıs için ben 21 de tamamlamamız gerekior sandım,mesela ben taha süresini 1 kere de okuyamaya biliorum ertesi güne tamamlıorum

teşekkür ederim cevabınıs için ben 21 de tamamlamamız gerekior sandım,mesela ben taha süresini 1 kere de okuyamaya biliorum ertesi güne tamamlıorum

Ben teşekkür ederim.Yok günde en az 1 kere okuncak ve taha suresi cok kolay okunan bir suredir uzundur ama kolay bi suredir...ayni oturdugunuz anda 1 kere okuncak ...ertesi gune yarisi bugun yarisi obur gun seklinde olmicak.

evet ablacm her konuda okunur ama rizk berekette ki aciklik atiorum dukkanin vardir musterin yoktur musteri acikligi icin okuyabilirsin...

Tamam ablam bende oğlumun iş yerine düşünmüştüm sağol

• Like 1

bende çevremden bu uygulamayı yapıp çok sayıda evelnecek kişileri gördüm. Onlarda şu şekilde yaptılar,

Cuma günü sela ile ezan arası 7-8 kişi toplanıp ya da daha fazla 21 tane taha süresi okudular. çoğuda evlendi.tabi ben bulamadığım için ve o saatte işde olduğum için yapamamıştım. bu da çok etkilidir. kalabalık iseniz bence kesinlikle deneyin derim.hatta bir tanıdğım vardı. evlenemiyordu bir türlü bunu yaptılar ve evlendi.

taha suresını 21 gun boyunca 1 tanemı okucaz yaralıaskı arkadım sen bana kızıcaksın ama anlamadım yanı gunde 1 veya 2 tane okuyabılırsek öle mı evlenmek için okucam

Sevgili Yaralıaşik;öncelikle Allah’u Teala sizin ilminizi daha da artırsın ve ilminizden faydalananlardan oluruz inş.dün açmış olduğun konuya müdahale ettiğim için de affına sığınıyorum.Ben sadece öğrendiğim ve Sevgili bebe nickli arkadaşa söylediğim uygulamayı burada paşlaşmak istedim aynı süreyle alakalı olduğu için yazdım.Konuyu şöyle açıklamak istiyorum. Bu uygulama ;gece 1’den sonra 21 gün sadece ve sadece 1 kez okunacak .Dün yazdığım yazıda ‘’MUTLU VE HUZURLU’’evlilik yapanların çoğu dedim bunda bir yanlış anlaşılma oldu .Bunu da düzeltmek istiyorum.MUTLU VE HUZURLU evlilik yapanlar haklarında hayırlı olan kişiyi isteyen kişilerdir ve okurken de haklarında hayırlı olan kişi için okuyanlardır.Bu süre okunurken niyet olarak Allah’ım hakkımda hayırlı kişi ile evlenmek olarak söylenecek .Eğer sevdiğiniz varsa onunla evlenmek gibi bir niyetiniz varsa okuyabilirsiniz ama dediğim gibi sevdiğiniz kişi hakkınızda hayırlı değilse okumanıza bir engel çıkıyor ya unutuyor ya da bayanların özel gününe denk gibi geliyor.

NOT:Birde bu süre anneler için inmiş bir süre hakkınızda hayırlı kişi için okumaya niyet ettiniz bayanlar için diyorum (özel güne) denk geldiyse sizin için sadece anneniz okuyacak asla bir başkasına okutturmayacaksınız.

• Thanks 1