Jump to content
Yaraliasik

Kısmetim Kapali Diyenler icin..

Recommended Posts

canım bu soruya cevabı ben vereyim,mümkünse 7 gün boyunca her gün 7 taha suresi okuyorsun,sonraki günlerde günde 1 tane ile devam ediyorsun:)

taha suresını 21 gun boyunca 1 tanemı okucaz yaralıaskı arkadım sen bana kızıcaksın ama anlamadım yanı gunde 1 veya 2 tane okuyabılırsek öle mı evlenmek için okucam

...............................................................................................................

eğer günlük 7 tane seni zorlarsa 21 gün boyunca hergün 1 tane taha suresi okuycaksın

Sevgili Yaralıaşik;öncelikle Allah’u Teala sizin ilminizi daha da artırsın ve ilminizden faydalananlardan oluruz inş.dün açmış olduğun konuya müdahale ettiğim için de affına sığınıyorum.Ben sadece öğrendiğim ve Sevgili bebe nickli arkadaşa söylediğim uygulamayı burada paşlaşmak istedim aynı süreyle alakalı olduğu için yazdım.Konuyu şöyle açıklamak istiyorum. Bu uygulama ;gece 1’den sonra 21 gün sadece ve sadece 1 kez okunacak .Dün yazdığım yazıda ‘’MUTLU VE HUZURLU’’evlilik yapanların çoğu dedim bunda bir yanlış anlaşılma oldu .Bunu da düzeltmek istiyorum.MUTLU VE HUZURLU evlilik yapanlar haklarında hayırlı olan kişiyi isteyen kişilerdir ve okurken de haklarında hayırlı olan kişi için okuyanlardır.Bu süre okunurken niyet olarak Allah’ım hakkımda hayırlı kişi ile evlenmek olarak söylenecek .Eğer sevdiğiniz varsa onunla evlenmek gibi bir niyetiniz varsa okuyabilirsiniz ama dediğim gibi sevdiğiniz kişi hakkınızda hayırlı değilse okumanıza bir engel çıkıyor ya unutuyor ya da bayanların özel gününe denk gibi geliyor.

NOT:Birde bu süre anneler için inmiş bir süre hakkınızda hayırlı kişi için okumaya niyet ettiniz bayanlar için diyorum (özel güne) denk geldiyse sizin için sadece anneniz okuyacak asla bir başkasına okutturmayacaksınız.

Teşekkür ederim Güzel aciklamaniz icin.Dün yazdiklarinizda yanliş bir anlasilma olmadi siz sanirim yanliş algiladiniz aynı seyleri dusunduk.Benim yazdigim uygulama farklidir seninkisi farklidir.Kişi özel gününe denk gelecek sekilde basliyacak ise okumaya niyetindede dile getirmeli bir sekilde okumasini annesine tahsis edecegine dair ozaman okumasini sadece annesi yapabilir tabikide bu uygulama benm sevdigim var ben illa onla evlencem diyerek yapilmasi dogru degil sadece Allahim hakkımda hayırlı bir insan ile hayırlı bir evlilik yapmama nasip eyle diyerek duaya oturulmali ayni dediginiz sekilde.Yoksa mutlak engeller sorunlar cikiyor...

Duanin günlük olarak cok ca okunmasi sizleri hedefinize daha cabuk yaklaştiricaktir.

Konu cok fazla aynı sorular üzerine dönmeye basladi ve dagilmaya basladi o yuzden tekrar aciklamak istedim.

Taha Suresi 21 Gün okunucak Ve dileyen 1 kere okuyacak 21 gün boyunca..Etkisini Artirmak daha cabuk niyet ve dilegime kavusayim hayırlı bir yuva kurayim diyen kişi gunluk 7 kere 7 gece okuyacak.sonrasinda kac okumak isterse o sekilde devam edecek.

Taha suresini 3 gece üst üste 7 kere okuyanin üzerinde sihir büyü kalmaz bozulur Allahin izniyle kapali olan butun kapilarida acilir.Devam ettigi takdirdede etkisini daha cabuk görecektir.

Taha suresini okuyacak olanlar kendileri okuyacaktir bayanlar icin özel güne denk gelicek sekilde basladilar ise niyetlerinde bir sekilde Annelerine tahsis edecegini dile getirmeleri ve Annalerinizin kizimin niyetine diyerek okumalari gerekmektedir.Kişinin kendisine okumasi daha cabuk etki edecektir.

21e niyetliym herkese dagitiym seklinde bir uygulamasi yoktur bu okumanin.

Varsada ben bugune denk gelmedim En dogrusunu Allah bilir duayı kabul edecekte O'dur olmaz diyemem.Ama bizlerin bildigi de ögrendiklerimizde kişinin kendisinin okumasidir.

Kismet acikligi için yapilan hangi dua olursa olsun Esma olarak okuyacaginiz tek esma Ya Fettah esmasidir.Sureyi gece okursunuz cunku cogu kişi çalişiyor gündüz okuma sansi yok çalişan arkadaslarin da sureyi okuyana dek ya fettah esmasini 3bin 5bin az yada cok ne kadar okumak isterse bolca zikretmesi gerekir buda dileginize cabuk sekilde ulaşmanızı sağlicaktir.

Dualar dilekler sizlerin dua ve dilekleridir önemi ve mahiyeti ne kadar buyuk ise o kadar cok okursunuz Vaktim yok diyenlerde kendi dilek ve niyetleri icin vakit olusturmak icin caba sarfeder yada sarfetmez.Unutmayın ki dualar dilekler sizlerin duasi o yuzden bir işi basarabilmek için yada bir sinavi kazanabilmek icin ne kadar cok calişiyor isek Duamizdada gerceklesmesini istedigimiz duayi o kadar cok okumamiz gerekiyor.

Ve mutlaka önemle bunu dile getiriyorum evet hepimiz seviyor ve sevdgimiz insan ile evlenmek istiyoruz gözümüz o kişiden baskasini görmuyor Ancak taha suresini okumaya baslarken niyetiniz mutlaka ve mutlaka hayırlı ise diyerek baslayin ilerde kimsenin üzülmesini istemem bu sadece taha suresi icin gecerli değil evlenmek isteyip hangi duayı okumak isteyen var ise mutlaka Allah im hayırlı ise diyerek baslayın.Buda benim nacizane tavsiyemdir...

Duanin kabul süreci 3 dk ile 21 gün dür gerek esma gerek sureler ile kabul süreci bu oldugu icin hangi duayı okur yada hangi esmayı okursaniz okuyun 21 gun devam edilmesi gerekir 21 gun icinde dileginiz gerceklesti ise duayi bir anda birakmak dogru degildir yuavas yavas birakmaniz yada devam etmeniz size daha guzel seyler yasaminizi saglicaktir.

sevgili yaralıaşık konularını severek ve uygulayarak takip ediyorum yaklaşık 2 aydır taha süresini okuyorum gelişme var mı yok mu bilmiyorum tek bildiğim çok mutlu oldum bütün düşman bildiklerimin bana dost olmasıdır okumaya devam ediyorum

sevgili yaralıaşık konularını severek ve uygulayarak takip ediyorum yaklaşık 2 aydır taha süresini okuyorum gelişme var mı yok mu bilmiyorum tek bildiğim çok mutlu oldum bütün düşman bildiklerimin bana dost olmasıdır okumaya devam ediyorum

Kesinlikle mululuk ihsan eden bi suredir dusmanida dosta cevirir sayende eksik yazdigim birşyi hatirlatmiş oldun Allah razi olsun senden.

çalıştığım için 21 gün boyunca niyetim için 1 tane Taha suresi okurum düşüncesi hasıl oldu dün akşam 8buçukta okumaya başladım bir baktım ki 1 değil 7 tane okumuşum ve bitirdiğimde saat 10a çeyrek vardı :) o kadar güzel bir sure o kadar insanın içini huzur dolduran bir sure ki hiç zorlanmadım çok şükür...Allah nasip ederse de 7 gün boyunca 7 tane okumaya devam edicem hatta bugün sabah namazından sonra 1 tane okudum bile :)...Yaralıaşık Allah senden razı olsun :)

• Like 1

Teşekkür ederim Güzel aciklamaniz icin.Dün yazdiklarinizda yanliş bir anlasilma olmadi siz sanirim yanliş algiladiniz aynı seyleri dusunduk.Benim yazdigim uygulama farklidir seninkisi farklidir.Kişi özel gününe denk gelecek sekilde basliyacak ise okumaya niyetindede dile getirmeli bir sekilde okumasini annesine tahsis edecegine dair ozaman okumasini sadece annesi yapabilir tabikide bu uygulama benm sevdigim var ben illa onla evlencem diyerek yapilmasi dogru degil sadece Allahim hakkımda hayırlı bir insan ile hayırlı bir evlilik yapmama nasip eyle diyerek duaya oturulmali ayni dediginiz sekilde.Yoksa mutlak engeller sorunlar cikiyor...

Duanin günlük olarak cok ca okunmasi sizleri hedefinize daha cabuk yaklaştiricaktir.

Öncelikle Allah senden razi olsun. Peki benim icin hayirsiz oldugunu nerden ve nasil anliyacam ki sevdigim icin okumuyayim.

Öncelikle Allah senden razi olsun. Peki benim icin hayirsiz oldugunu nerden ve nasil anliyacam ki sevdigim icin okumuyayim.

tabiki o kişinin hayırlı mı değil mi onu biz bilemeyiz ya da anlayamayız...Ama sevdiğin için bile dua ederken Rabbim benim için hayırlıysa ve beni mutlu edecekse die niyet edip okuyabilirsiniz...Arkadaşlar bunu anlatmak istemişlerdir...ne olursa olsun hakkımızda hayırlı olanı istemeliyiz

Allah razı olsun..yaralıaşık bir sorum olacak.. bu surenin aşağıda belirtiğim üzere,131.ci ayetinde

131. Ve la temüddenne aynelke ila ma metta'na bihı ezvacem minhüm zehratel hayatid dünya li neftinehüm fıh ve rizku rabbike hayrun ve beka

bazı yerlerde ebka diye geçiyor.. hangisi doğru acaba?

• Like 1