Jump to content
  • 0
KoPuK028

Yardım Edebilicek (Aşk)

Question

Merhaba,

Merak ettiğim bir konu var ve bay bayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

Şimdi ben İett kullanıyorum sabah ve akşamları(şoför olarak degil tabi) bazen binerken bi bayana yani kıza denk geliyorum. Aramızda 1 yaş yada 2 yaş vardır benden küçük yani..

Çok begeniyorum. Oturduğum yerle aramızda arabayla 8 dk mesafe var. Yürümeyle 20 dk en az.

Ama hiç muhabbetimiz olmadı. Olması içinde hiç ortak yön göremedim? ama çok begeniyorum..

Muhabbet kurmak istiyorum yada etkilenmesini.. Napmam lazım varmı fikri olanlar?

Sagolun..

• Like 1

142 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Göz teması var mı ?

Evet mesela dün gelirken yanından geçerken göz göze geldik ondan önceki günde. Hep kitap var elinde olasılık adlı romanı okuyor.. dün yanında adam oturuyordu kalktı adam direk ben oturdum gidip tabi ezik büzük durdum utancımdan.. :) sonra ikide bir sacını yana atıyor eliyle falan acık sacı.. atarkende kolu degiyor bana 5 6 kere yaptı. bide söylemesi ayıp olmasın kalkarken ayaga incegi yere geldiginde bacagı degdi bacagıma bi kaç saniye öyle durduk... o an dünyadan kopmuştum.. :)

• 0
Evet mesela dün gelirken yanından geçerken göz göze geldik ondan önceki günde. Hep kitap var elinde olasılık adlı romanı okuyor.. dün yanında adam oturuyordu kalktı adam direk ben oturdum gidip tabi ezik büzük durdum utancımdan.. :) sonra ikide bir sacını yana atıyor eliyle falan acık sacı.. atarkende kolu degiyor bana 5 6 kere yaptı. bide söylemesi ayıp olmasın kalkarken ayaga incegi yere geldiginde bacagı degdi bacagıma bi kaç saniye öyle durduk... o an dünyadan kopmuştum.. :)

Tamam o zamn oldu bu iş :D kızın yaptıkları tesadüf değil oda senin farkında artık iş sende bitiyor odunluk yapıp oyalanma kuş uçar haberin olmaz bahane bul ve konuş artık kız boş değil.

• Like 1

• 0
Tamam o zamn oldu bu iş :D kızın yaptıkları tesadüf değil oda senin farkında artık iş sende bitiyor odunluk yapıp oyalanma kuş uçar haberin olmaz bahane bul ve konuş artık kız boş değil.

Ama şimdi bunlar tesadüfse ya?

• 0

bence hemen olasılık kitabını al bir göz gezdir , bende okumuştum güzel kitaptır şurası ilgimi çekmişti de sohbet konusu açmaya çalış

• 0

akşam bi yerde kahve içmeye davet et zaten kızın gönlü varsa gelir yoksa zaten yapacak bişey yok aşk başlamadan biter cesur ol cesur olmazsan yıllarca öyle bakışa bakışa gidersiniz :D

• Like 1

• 0
bence hemen olasılık kitabını al bir göz gezdir , bende okumuştum güzel kitaptır şurası ilgimi çekmişti de sohbet konusu açmaya çalış

Ama ben olasılık kitabını bitirdim ki.. :( ve şimdi dersem abla yanlış anlamazmı odun kobut demez mi kitabın heyecanı kaçtı falan diye..? :( acemiyim ya ben

• Like 1

• 0
akşam bi yerde kahve içmeye davet et zaten kızın gönlü varsa gelir yoksa zaten yapacak bişey yok aşk başlamadan biter cesur ol cesur olmazsan yıllarca öyle bakışa bakışa gidersiniz :D

​Sapıkmısın demez dimi milletin içinde :)

• 0
Ama şimdi bunlar tesadüfse ya?

Tesadüf değil diyorsam değil kızlar sizin sandığınız kadar saf değil bir bakış bile yeter anlamamız için :)