Jump to content
Sign in to follow this  
bakrac

Geliyorlar-20 (Hedef Kitle)

Recommended Posts

(Telif haklarından dolayı reklamı ekleyemiyorum, izlemek isteyen arkadaşlara özel mesaj yoluyla linki gönderebilirim)

Daha önceden buna bezer birçok video paylaştım ama bunu özellikle paylaşıyorum, tvlerde yayınlanan bu video da sizlere de garip gelen bir şeyler var mı? İlk izlediğimde şaşkınlık içerisinde kaldım................ Sizce hedef kitle çocuklar mı? Yetişkinler mi?

Bu bölüme ülkemizde yayınlanan tehlikeli videoları paylaşmayı düşünüyorum............. Deccal bir vücuda bürünmesede onun düşünceleri hızla yayılıyor.............

İlluminati, görevini tamamlıyor, hepimiz yeni piyasaya sürülen, telefon, araba, eşya gibi materyalleri almak için sahip olduğumuz eskisi bozulmadan bir köşeye atıyoruz ve sisteme dahil olup tüm kazancımızı köleler gibi bunlara harcıyoruz................ Siz farkında olsanız da, olmasanız da onların bir parçası oluyorsunuz, onlar sizleri kullanıyor............... En iyi köle, özgür olduğunu düşünen köledir............

videoda bi gariplik göremedim, ne gördüysen söyle de yorum yapalım..

Subliminal mesaj tekniği kullanılmış........... Üst bilinci insan kendisi oluşturur ama alt bilinç Mevla'dan gelir.......... Alt bilince saldırı var.......... Daha dikkatli izlemelisin...............

Farkındaysan kendiliginden cıkan 2 adet hayvan konusuyor ediyor yoktan var ediyor bi anda haşa.. ama öyle ve cocukların o pis şeyleri yemesi için bilinçaltına yerleştiriyor. Markete giden çocuklar neden hep belli başlı şeyleri istiyor sanıyorsun?

İçerikleri neler onların?.. Daha neler neler. illa subliminal olması için tek göz yada piramit şart degil. Konusma ve olanlarada bakarsan görürsün bilinçaltı oldugu..

abi koskanın üzerindeki nazar boncugu (göz değil o nazar boncugu )dısında bişi goremedim

nazar boncugu evet şirktir

başka bir husus daha var mı farkedemedigim?

Aynı reklam ajansının farklı bir reklamı........... Temalar aynı fakat bu reklam biraz daha masum......

İlk paylaştığım reklamda ki tehlikeyi açıklayacağım ama yanlış şeylere odaklanmışsınız.......

nutella reklamına niye saldırmıyosunuz, ayıp be ayıp sizin yaptıgınız, 100 yılllık türk firması tahinle pekmezi populer hale getirmeye calısıyo, siz de karalama kampanyası baslatmısınız.Gerci konuyu cok sallayan da olmadı zaten..

kardeşim bu tür şeylerde aramayın o tür mesajları. hemde kötü bişey demiyor ki tahinde pekmezde iyi gıdalar çocuklara aşılamaları kötü bir durum beyan etmiyor bence saygılar....