Jump to content
Sign in to follow this  
bakrac

Geliyorlar-20 (Hedef Kitle)

Recommended Posts

Sanırım, istediğimiz sonucu elde edemedik.................

Burada ürünü kimse eleştirmiyor, eklediğim hiç bir videoda ürünleri eleştirmedim.......... Çoğunlukla medya üzerinde durdum ve medya dezenformasyon uyguluyor..............

Pekmez birçok şeye faydalıdır, cinsellikte de etkilidir..........

Çocuk--Babam gibi kuvvetli olacak mıyım?

Verilen cevap--- Onu da annene sor?

Neden annesine soracak? Çocuk zaten babasının güçlü olduğunu biliyor............ Açık açık yazmak istemiyorum ama konu cinselliği geçiyor.... Çocuklar için olan bir reklamda bu hata ise asla yapılmamalıydı...........

Çocuk--Babam gibi kuvvetli olacak mıyım?

Verilen cevap--- Onu da annene sor?

benimde dikkatimi birtek burasi cekti olmamasi gereken bir bölüm.bilinc altini cinsellik yerlestiriliyo.ama bu hemen hemen herherye var kacinilmaz hedef sadece cocuklar degilki yetiskinlerde ayni hedefte.insanlarin beyni cinsellikle asilaniyor ve hedeflerinede ulasiyorlar.bakin istatiklere herseyi gösteriyo tecavüzlerin ne kadar arttigi sapikliklarin ne kadar arttigi ortada

sadece bunlarla yetinilmiyor bircok dizilerde caktirmadan rüsvete tesfik ediliyor cocuklar yani insanlara BEN asilaniliyor ve buda allahin hic sevmedigi birseydir egodur kibirdir nefistir

bundan önceki reklamında da vardı böyle anne-baba-güç repliği iyi hatırlıyorum. ama çocuklar onu anlamaz büyüklerde ihtiyac duyarsa yiyebilir. kötü bişey değil ki tahin pekmez:)

bundan önceki reklamında da vardı böyle anne-baba-güç repliği iyi hatırlıyorum. ama çocuklar onu anlamaz büyüklerde ihtiyac duyarsa yiyebilir. kötü bişey değil ki tahin pekmez:)

Unutulan bir durum var,Bütün ruhlar aynı anda yaratılmıştır.Çocukların bedenleri küçük olabilir ama ruh yaşlarımız aynı....ne yerleştirirsen onu idrak eder.Görünen tahin pekmez yersen güçlü olursun.Beyne iletilen tahin pekmez yersen cinsel açıdan güçlü olursun.Çocuk yaşta ............

523247_484951031516647_2092014485_n.jpg

Bu resimde ki çocuklar sizce cinselliği biliyor mu? O reklamları o çizgi filmleri izleyen çocuklar işte böyle oluyor....

Arkadaşlar ne var derseniz bu reklamda, gerçeklerden kaçmış olursunuz....

İlluminatinin bildiği bir gerçek var, şehvet arzusudur, bu arzu ile inananları yanlarına çekerler çünkü en güçlü arzu buradadır..

Unutulan bir durum var,Bütün ruhlar aynı anda yaratılmıştır.Çocukların bedenleri küçük olabilir ama ruh yaşlarımız aynı....ne yerleştirirsen onu idrak eder.Görünen tahin pekmez yersen güçlü olursun.Beyne iletilen tahin pekmez yersen cinsel açıdan güçlü olursun.Çocuk yaşta ............

ablacım sen anne olduğun için daha ince düşünüyorsun muhakkak ama genel olarak görüşümü bildireyim çocuğa güçlü olucaksn desen ya spiderman zanneder kendini ya da benten. cinselliğin ne olduğunu bile bilmeyen cocuk bunun güçle bağlantısını nasıl çözsün

ablacım sen anne olduğun için daha ince düşünüyorsun muhakkak ama genel olarak görüşümü bildireyim çocuğa güçlü olucaksn desen ya spiderman zanneder kendini ya da benten. cinselliğin ne olduğunu bile bilmeyen cocuk bunun güçle bağlantısını nasıl çözsün

cocuk farkinda olmasada bilincaltina kayit oluyo ne yazikki