Jump to content
Sign in to follow this  
bakrac

Geliyorlar-20 (Hedef Kitle)

Recommended Posts

ablacım sen anne olduğun için daha ince düşünüyorsun muhakkak ama genel olarak görüşümü bildireyim çocuğa güçlü olucaksn desen ya spiderman zanneder kendini ya da benten. cinselliğin ne olduğunu bile bilmeyen cocuk bunun güçle bağlantısını nasıl çözsün

Beyne işleniyor işte yavaş yavaş farkında olmadan.Çoğu çizgifilmde saldırganlık aşılanıyor..Spidermen i örnek veriyorsun o çizgi filme kapılıp kaç tane çocuk balkondan atladı ?

reklamı izleyemedim video açılmadığı için(genelde açılmıyor) ama replikte kullanılan cümle,yarım söylendiği için bunu dinleyen çocuğu(bilmediği ama merak ettirdiği için) araştırmaya sevk ediyor..pekmezin,büyükler için ne anlama geldiği hemen hemen herkesçe malum iken bunu (artık reklam neye hizmetse ) çocukların beslenmesi için(güyaa) ekstradan bu özelliğin belirtilmesi anlamsız ve lüzumsuzdur...bakracın tesbiti hakıyla yerinde..öylesine basit bakıyoruz ki artık herşeye,illüminati bizi kendi silahlarımızla(türklüğe aid ne varsa) vuruyor,hem de tam 12'den..!

Beyne işleniyor işte yavaş yavaş farkında olmadan.Çoğu çizgifilmde saldırganlık aşılanıyor..Spidermen i örnek veriyorsun o çizgi filme kapılıp kaç tane çocuk balkondan atladı ?

kendimi ifade edemiyorum:) spidermanin iyiliğini tartışmıyorum çocukların gözündeki güç figürüni anlatıyorum. koskanın reklamını savunmak değil amacım ama çocuklara kötü örnek olan bu reklamdaki anne-baba- güç üçlüsü değil. tv tamamen çaprasık ilişkiler üzerine kurulu onların yanında bu reklam gayet masum kalıyor. çocuklara tv izletilmesn derseniz anlarım ama bu reklam izletilmesin derseniz görüşünüze katılmam

kendimi ifade edemiyorum:) spidermanin iyiliğini tartışmıyorum çocukların gözündeki güç figürüni anlatıyorum. koskanın reklamını savunmak değil amacım ama çocuklara kötü örnek olan bu reklamdaki anne-baba- güç üçlüsü değil. tv tamamen çaprasık ilişkiler üzerine kurulu onların yanında bu reklam gayet masum kalıyor. çocuklara tv izletilmesn derseniz anlarım ama bu reklam izletilmesin derseniz görüşünüze katılmam

izletilen programlara reklamlara dikkat edelim anlamında:)uyanık olalım anlamında

• Like 1