Jump to content
mevsimsiz

Acınızı Hafifletmek İçin Belkide Tamamen Kurtulmak İçin!

Recommended Posts

1000 defa Kelime-i Tevhid,

1 defa Muhammedür rasulullah

1000 defa İhlas Suresi

1000 defada Salavatışerif okursananız acınız Allahın izniyle hafifler veya kaybolur.Ayrıca hayırlı her hacet içinde okunabilir .

Ben uygulamadım çünkü gönlüm vazgeçme diyor.Ama birçok kişinin fayda sağlayacağına inanıyorum.

Allah dertlerinize dermanlar versin

İnsan sevince vazgeçmek istemiyor ama aslında mantıklı düşünmek lazım. Belkide sevdiklerimiz hayirsiz bu kadar dua ile olduramadigimiza göre. Hayırlı birinin gelmesi icin önce eskinin gitmesi gerek. O yüzden bu uygulama yapılabilir hem zaten sizin icin hayırlı ise gene olduğu yerde kalır okurken niyeti hayırlısı ile diye yapmak gerek

1000 defa Kelime-i Tevhid,

1 defa Muhammedür rasulullah

1000 defa İhlas Suresi

1000 defada Salavatışerif okursananız acınız Allahın izniyle hafifler veya kaybolur.Ayrıca hayırlı her hacet içinde okunabilir .

Ben uygulamadım çünkü gönlüm vazgeçme diyor.Ama birçok kişinin fayda sağlayacağına inanıyorum.

Allah dertlerinize dermanlar versin

suanda okumak icin musait degilim .ama insallah okucam oyle cok bilmek isterdimki sevdigim insanin benim icin hayirmi sermi diye keske bunun duasi olsaydi en azindan bilirdim ve unutmaya calisirdim gerci nasil unutacaksam :(