Jump to content
ıspanaknamık

Vicdansız Aileden Akılalmaz İşkence

Recommended Posts

ingiltere-iskence.jpg

[h=1]Vicdansız aileden akılalmaz işkence[/h] [h=2]Çocuk istismarına bir örnek de İngiltere'de yaşandı. Mahkeme çocuklarına korkunç işkenceler yapan aileyi dinlerken şoke oldu.[/h] Güncelleme:27 Kasım 2012 14:55

İngiltere'nin kuzeybatısındaki Lancashire kentinde yaşayan bir ailesinin çocuklarına yıllardır işkence yaptığı ortaya çıktı. The Sun gazetesinin haberine göre, 15 yaşındaki kızları ve 10 yaşlarındaki iki oğullarını istismar etmekle suçlanan aile mahkeme önüne çıktı.

İki ebeveynin ateşe tuttukları kaşıklarla çocuklarını yaktıkları, kemerle dövdükleri, saçlarından sürüklendikleri ve kendilerini banyoda ıslattıklarında ceza olarak bahçede çırılçıplak bırakıldıkları iddia edildi.

Görgü tanıklarından biri Noel gecesinde 15 yaşındaki kızın yemeğini yavaş yediği için 37 yaşındaki annesinin eline çatal sapladığını ve uykusunda yatağını ıslattığı için 3 hafta boyunca çadırda yatırılarak cezalandırıldığını öne sürdü.

Çocuklarına psikolojik ve fiziksel işkence yapmakla suçlanan ailenin davası sürüyoR.

Vicdansız aileden akılalmaz işkence | Mynet Haber

nan devre nerde arıza haberler var onları buluyorsun...bizi de insanlıktan çıkarıyorsun...

teşekkürler yine de emeğe saygı..:)

bunlar misilleme hacı ..

her manyaklığı her sapıklığı bizde zannedenlere bu yüzden özellikle yayınlıyorum ahanda size :)

bunlar misilleme hacı ..

her manyaklığı her sapıklığı bizde zannedenlere bu yüzden özellikle yayınlıyorum ahanda size :)

heeeee tamam o zaman diyeyim bari devre:D:D:D

istersen deme :rofl:

vayyy posta mı koyuyun nan devrene ..:D:D:D:D konuyu dağıtmayalım valla renan terlikten vazgeçmiş ss gibi dolanıyo ortalıkta canımıza okumasın..:D:D:D:D:D

postacı kapıyı 3 kere çalar renan çalmaz direk içeri dalar :D

ne yapayım hacı aldık yayınladık haberi yok öyle olsa olmaz mı ? yok neden hep bu haberler

hep böyle haberler eklemiyorum ben arada ekliyorum ..

cidden gıcığım bu kıyaslamalara ..yani dünyanın her yerinde oluyor ..

• Like 1

postacı kapıyı 3 kere çalar renan çalmaz direk içeri dalar :D

ne yapayım hacı aldık yayınladık haberi yok öyle olsa olmaz mı ? yok neden hep bu haberler

hep böyle haberler eklemiyorum ben arada ekliyorum ..

cidden gıcığım bu kıyaslamalara ..yani dünyanın her yerinde oluyor ..

tamam devrem tamam sakin ol ..:D:D:D:D sağol emeğine sağlık,eyvallah,teşekkürler,bilumum minnet sözcükleri vs.vs. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

• Like 1