Jump to content
Sign in to follow this  
jasna

Ne Yapabilirim? Yardım Lütfen...

Recommended Posts

Herkese merhaba.Geçenlerde evin dış kapısını değiştirdik.Kapıyı alan marangoz kapının içinden muska çıktığını söyledi ve muskayı almak için babam iş yerine gitti.Almış almasına ama yolda filan düşürmüş sanırsam,o gün marangoza uğradıktan sonra bir sürü yere gitmiş,hatırlamıyor:confused: Şimdi muska elimizde olsa,onu hocaya götürüp okutacak,bozulması için çaresine bakıcaktık.İyi niyetle yapılmış bi muska olduğunu sanmıyorum.Ben ve abim elimizi neye atsak kuruyordu resmen,abimde kapı değiştiğinden beri olumlu gelişmeler var,sırasıyla her işi yoluna girmeye başladı.Ama ben de durum değişmedi.Aynı uğursuzluk devam ediyor:(Şu an elimizde muska yok.Bunu bozmanın,kötü etkilerini evden uzaklaştırmanın bir yolu var mı?Muska elimizde olsa hocaya filan bozduracaktık ama şimdi ne yapılır? Fikri ya da bildiği olan varsa yardım edebilir mi lütfen?Şimdiden teşekkürler:clapping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

o bıraz zor gıbı elınızde olsaydı ımha edılırdı ama suan sadece okumlarla kendınızı korumaya alıp zamanının dolmasını beklıyeceksınız

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muska elinizde olmadanda bozdurabilirsiniz kardeşim, hoca onu nerdeyse bulur getirir zaten, büyüyü bozabilecek bir hocaysa eğer, suya getirir muskayı merak etme. Kendiniz okumalarınızı aksatmayın sadece yeter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

muska olsun olmasın bozdurulur büyünün nasıl yapıldığıda bilinmez mesela ama hocalar bilenler vesilesi ile bozduruluyor.... para için yapmayan gerçekten ilim bilen birine yaptırabilirsiniz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evin kapısında bulduğunuza göre muhtemelen üzerinden geçilmesi yada eve yapılan bişeydir bu ama yerinden oynadığına göre bence etkisi kalmamıştır bozulmuştur zaten...Kalbinizi bozmayın derim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

sitede buyu bozmak içn dualar var uygulayabılırsınız bende bırtane gönderreyım ınşallah faydası olur arkadaşım

uygulama yedi defa tekrar edilecek aşağıda yazılı olan ayetler temiz bir suya okunup nefes edilecek bu suyun bir kısmı içilip bir kısmıylada gusül edilecek okunacak ayetler Bismillâhirrahmânirrahîm. Kâle mûsâ mâ ci'tüm bihis sihru innallâhe seyübtılühü innallâhe lâ yüslihu amelel müfsidîn. Ve erâdû bihi keyden fecealnâhümül ahserîn. Ve kadimnâ ilâ mâ amilû min amelin fecealnâhü hebâen mensûrâ. Ve hasir hünâlikel mübtılûn. A'mâlehüm keserâbin bi kîatin yahsebühüz zamânü mâen hattâ izâ câehü lem yecidhü şeyâ. Fevekaal hakku ve betale mâ kânû ya'melûn. Feğulibû hünâli ke ven kalebû sâğirîn. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

7 GUN YANI 7 GECE ARDARDA OKU UFLE SUYA HEM İÇHEM GUSUL ET BUYU BOZMAK İÇİN

Share this post


Link to post
Share on other sites

en kolay ve kestirme yolu felak ve nas sureleridir olmuyor diyenler yaniliyorlar cünkü bu sureyi bizzat peygamberimiz kendisine okuyup üflemistir ve bozulmustur, önemli olan okuyup aylara yillara devam etmektir bir iki ay okuyup birakmak elbette bozulur ama isin sirri birakmamakta yatiyor. Hocaya gidip para kaptirmayin kendiniz okuyun..

Share this post


Link to post
Share on other sites

muskanın kaybolmuş olması önemli degil önemli olan bir bakım yapılmalı ve o muska kim için yapılmış ne için yapılmış eve mi yoksa o evden birinemi yapılmış aile huzuru içinmi yoksa bereket ve kısmetsizlik içinmi bunu bulmalı ve buna göre bir çalışma yapmalıyız yoksa bozarsın ama kişi etkisinden uzun süre daha kurtulamaz kişiye yapıldıysa onu korumaya almalı öyle bozmalıdır bu cinni varlıklarla oyun olmaz rast gele çalışma yapılmaz kardeşim selam ve dua ile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...