Jump to content
Sign in to follow this  
CANANDAN

Bilgisi Olan Arkadaşlarım Rica Etsem Bir Cevap Verebilir Mi ?

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar ben dün akşam tam yatağa yatıp gözlerimi kapattığımda. Gözüme birinin parmağıyla sert şekilde dokunduğunu hissettim. Gözümü hemen açtım kimse yok. Gözüm hafif ağrıdı.Tabi hemen nas felak ayetel kürsü okudum. Sonra uyumaya çalıştım. Daha öncede aynı şekilde gözümü kapadığımda oğlumun üzerime doğru eğilip tuuu diye tükürdüğünü gördüm . Gözümü açtığımda oğlum uyuyordu.

Başına böle şeyler gelen varmı ? Bu neden olur bilgisi olan varmı? Bu durumları yaşamamak için ne yapmak gerekiyor?

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

canım benım ummu subyanım var bılırmısın bılmem.esımle daha bır aylık evlıyken basıma bırolay geldı gece lavobaya gıtmek ıstedım fakat korkuyrdum gıtmeye esımı uyandırdım uyandı tekrar yattı:Dbıraz sabrettım olcak ıbı degıl aglamaya basladım cunku cok rahatsız oldum oo haala uyuyrdu bırden kalktı ve bana kızıdı benımde sınrılennce gozum hıcbırseyı ormez kalktım ve hızla lavobaya yoneldım sonra bır baktım esım kolüdorun sonunda bana guluyor ıcımden dua ouyarak lavobay gttım cıktımda arkamdan hızla geldı arkamı ıkıncı kez dondugmde yoktu ırde baktımkı odada horul horul uyuyor hala bunun etkısı var uzerımde kendım lavobaya gıdemıyrm

ve boyle seyler oldugunda ayetel kursıye sarılıyorum hemn ve ne kadr cok korku olursa ıcınde o kadr cok yonelıyrlar sana allah yardımcın olsun abdestlı gez sureklı

7ayetel kürsi ve felak nas okumak en güzeli.bi de vesvese yapmadan yatin.siz dualari okudugunuzda bilinki Allah sizi korur.

Korunma dualarınızı sebep olsun ya da olmasın kendinize ve bebeğinize daima okumanızı tavsiye ederim.Tekrarlayıp tekrarlamadığını paylaşırsınız..

arkadaşlar benımde basıma garıp bi ola geldi alt katıma büyüle cını musslat edılmıs bı kız geldı o geldıgınden berı bı gece 4 surette benle ilişkiye gırmek ısteyen varlık gordum bırıncısınde sınıf arkadaşım ıkıncısındede sınek suretınde geldi digerleri aklımda degıl suan hareket edemedım nas okumaya calıstım okuyamadım neden bole bıse oldu

canım benım ummu subyanım var bılırmısın bılmem.esımle daha bır aylık evlıyken basıma bırolay geldı gece lavobaya gıtmek ıstedım fakat korkuyrdum gıtmeye esımı uyandırdım uyandı tekrar yattı:Dbıraz sabrettım olcak ıbı degıl aglamaya basladım cunku cok rahatsız oldum oo haala uyuyrdu bırden kalktı ve bana kızıdı benımde sınrılennce gozum hıcbırseyı ormez kalktım ve hızla lavobaya yoneldım sonra bır baktım esım kolüdorun sonunda bana guluyor ıcımden dua ouyarak lavobay gttım cıktımda arkamdan hızla geldı arkamı ıkıncı kez dondugmde yoktu ırde baktımkı odada horul horul uyuyor hala bunun etkısı var uzerımde kendım lavobaya gıdemıyrm

yeni evli çiftlerde çok rastlanır bu tür şikayetlere ama dua okuman bazen yeterli olmayada bılıyor iyi kurtulmuşsun eger çocugun varsa ona bir muska yaptır evınede bır muska tak her odasına ayetel kürsü yapışıtr yada bulunsun yani eger eşinle ilişkiye gırersenkı bu normaldir uzerınızde bi örtğğ bulunması gerekır canım

Açıkçası korunma dualarını her gün okumuyordum. Önerileriniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

yeni evli çiftlerde çok rastlanır bu tür şikayetlere ama dua okuman bazen yeterli olmayada bılıyor iyi kurtulmuşsun eger çocugun varsa ona bir muska yaptır evınede bır muska tak her odasına ayetel kürsü yapışıtr yada bulunsun yani eger eşinle ilişkiye gırersenkı bu normaldir uzerınızde bi örtğğ bulunması gerekır canım

canm zaten muskam var evımede yaptrdım yatak odamdada var amaıse yaraamadı hocada ılerlemıs dedı yakmak falan bıseyler dedı ama cesaret edemıyrm muska uzerımdeyken daha cok gelıyrlar aklıma daha cok dusunur oluyrm tabı senınle cınsı munasebet kısmına gelırsek senden ızın ıstemeden sana dokunamıyr haberınız olsun ızın alması sızınde vermnız gerekıyor esıme boyle seylerde hemn besmele cekmesını soylurum esımse zaten kuskusuz cekıyor hemn ama bır kere bana tokat atmıstı sırf besmele cekmesını ıstedıgım ıcın o deglse bıle hıssedebılıyrsunuz mın olun