Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
imtiyaz

Ruhani Varlıklar Kedilerden Korkarmı ?

Question

Merhaba arkadaşlar bunu bilen vardır belki diye sormak istiyorum, kedimiz var bizim evde adı duman, cinsinden dolayı soysal bir psikopatlığı var, resimdede gördüğünüz gibi :D özellikle geceleri takip etmeye başladım dumanın davranışları biz yattıktan sonra özellikle, belli noktalara kitlenmiş durumda dakikalarca bakıyor, evin içinde bişeyler kovalıyor geceleri, koridorda bir otorafa bir bu tarafa, karanlıktaki hareketleri çok dikkat çekici özellikle araştırma bile yapılır üzerine yani, göz perdeleri yok diye biliyorum ben hayvanların, ama sormak istediğim acaba cinler kedilerden korkup gelemezlermi, ruhanilerin korktuklarını biliyorum bu tür hayvanlardan kedi, köpek vs. ama ya cinler, kediler mekruh hayvan değiller zaten, namaz kılarken ben neler yapıyor bana :D görüşlerinizi almak istiyorum arkadaşlar, eğer isterseniz başka fotolarınıda eklerim dumanın :)

IMG_3287.jpg

IMG_3248.jpg

• Like 1

22 answers to this question

Recommended Posts

• 0

kedi hakikaten psikopat yalnız :D bu yüzden olabilir belki :9

eski mısır mitolojisinde kedilerin yer altının bekçileri olduğu ve kötü ruhları kovaladığını çoğumuz biliriz :)

fakat pek fazla bilgim yok bunun dışında ..

• 0
Çok şirin baş göz edebiliriz benim kedimle :D

seninki erkekse olur hemen :D bu prenses biraz psikopattır ama, hürrem sultana benzetiyorum ben tam bir dominant :D

• 0
seninki erkekse olur hemen :D bu prenses biraz psikopattır ama, hürrem sultana benzetiyorum ben tam bir dominant :D

Hayır dişi benim kızımda çok asidir bayan kedilerin özelliği sanırım :D

Benim bildiğim kediler 3 harflilere dönüşürmüş gece yarısından sonra rahmetli babannem öyle derdi ve evde kediyi barındırmazdı :)

• Like 1

• 0

Normalde ruhani varliklar kedilerden korkmazlar ama dumanda bu bakislar varken onlar bile korkabilir :D

Bu varliklar kedilerle iyi anlasirlar onlardan korkmazlar fakat köpeklerden uzak dururlar. Köpeklerin sahiplerini onlardan korumak gibi içgüdüleride vardir ayrica.

• 0
Hayır dişi benim kızımda çok asidir bayan kedilerin özelliği sanırım :D

Benim bildiğim kediler 3 harflilere dönüşürmüş gece yarısından sonra rahmetli babannem öyle derdi ve evde kediyi barındırmazdı :)

Bayanların ruhunda var o zaman :D öyle deme ya korkuyorum bak, gece onla yatıyorum bazen :) kediler güzel havyanlar bence, sadece biraz arsızlar boğaz konusunda oda ruhlarında var :) Peygamber efendimizin, cübbesinin üzerinde bir kedi uyumuş, onu uyandırmamak için cübbesini kesmiş öyle kalkmış :)

• Like 1

• 0
Normalde ruhani varliklar kedilerden korkmazlar ama dumanda bu bakislar varken onlar bile korkabilir :D

Bu varliklar kedilerle iyi anlasirlar onlardan korkmazlar fakat köpeklerden uzak dururlar. Köpeklerin sahiplerini onlardan korumak gibi içgüdüleride vardir ayrica.

ben bile korkuyorum bazen melal :D köpeklerin öyle bir özelliğini olduğunu bilmiyordum bak, ama köpek kadar sadık bir hayvan tanımadım, çoğu insandan bin kat daha fedakarlar :)

bak buda rüyada bahsettiğim sattığımız köpeğimiz

IMG_3240.jpg

• 0

Rüyani hatirladim simdi kardesim. Cok güzel bir köpekmis gercektende. Köpekleri bende cok severim. 2 tane var benimde :)

• 0
Rüyani hatirladim simdi kardesim. Cok güzel bir köpekmis gercektende. Köpekleri bende cok severim. 2 tane var benimde :)

Evet kardeşim güzel bir köpekti, inş ALLAH şu an mutludur. seninkiler hangi cins kardeşim :)

• 0

benim oğlan duvarlara havlayıp duruyordu bir aralar. sonrada korkuyordu geceleri. birgün bir duvara koşup atladı ve pat diye yapışıp yere yığıldı demek ki bundanmış yaw:D:D:D

• Like 1