Jump to content
sonay_26

Mucizevi 41 Ayetel Kürsi

Recommended Posts

evet ben gecen sene yani hep ara ara 41 kez günde okumustum sonra birsey yasadim cok korktum astral seyahat deniliyor benim yasadigima ondan sonra birakmistim 41 kez okumayi azaltmistim sayiyi ama yine basladim insallah hep okumayi rabbim nasip eder...birde rüyamda korkunc seyler görüyorum ayetel kürsi okuyunca bitiyor...bunu ben bir mesaj olarak algiladigim icin süreklilik gerektirdigini düsünüyorum...insallah sizlere yasadiklarimdan bahs ederim :)

Hergün aynı sayıda düzenli okumanın ne sakıncası olabilir ki?? Dua değil midir sonuçta... Bana mantıklı gelmiyor pek ama açıklayabilir misiniz bildiğiniz birşey varsa sağlam dayanakları varsa bilmek aydınlanmak isterim.

ben sonucta bu sayiyi kendime vird edindim bazen tam sayamiyorum ya sayiyi geciyordur kesin cünki namazlardada okuyorsun ayetel kürsiyi :) insallah herkeze okumayi nasil eder Allahim :) simdilik bu kadar yasadigim güzel seyleri sizlerle paylasmak üzere hoscakalim konuyu takip edicem ama :)

birsey sormak istiyorum yakinda evime biri gelecek ve her zamanki gibi geldiginde iyi niyetle gelmeyecegi gibi evde ve esimle huzursuz olup aramiz bozulsun diye de buyu gibi seyler yaptirip oyle gelecek cunku 10 yildir bu boyle ayetel kursiyle nasil bir koruma altina alabilirim evimi esimi ve kendimi ki bize yeidirip icirecegi yada nebileyim evimize serpecegi yada koyacagi sey her neyse iste ise yaramasin bilgisi olan yardimci olurmu

• Like 1

Konuyu takipteyim benimde yaşadığım mucizeler oldu yazdım çoğu defa,her zaman okumalı...

• Like 1

ben günde41 kere salavatla beraber okuyorum.. çok etkisini gördüm..

RABBime şükürler olsun...

arada okumaya vaktim olmuyor ama elimde geldiğince günde 41 kere okuyorum..

tavsiye ederim..

hem korunma hemde dilek konusunda faydasını gördüm..

ayet el kürsiyi salavatla beraber okumanızı tavsiye ederim.. çok ama çok etkili ...