Jump to content
sonay_26

Mucizevi 41 Ayetel Kürsi

Recommended Posts

41 in ne gibi bir şifresi var... Tabiki 1 kre bile okusan sayısız fazileti vardır ama 313-170-1000 vs duydumda 41 ilk defa duyuyorum

şuan 41 salavatla okudum . okudukça esnedim zor bitirdim neden acaba? (şifama kavuşmak için niyetlenmiştim)

ben normal 41 tane okuyorum dileyen salavati serif ile birlikte okuyabilir. 41 kere masallah derler ya ben ordan tahmin ediyorum o sayinin geldigini tam net bilmiyorum ama okuyorum iste 41 kez, dün bir kaza gecirdim Allahima sükür cok bisi olmadi sadece incilme oldu kolumda merdivenlerden düstüm, ya okumasaydim diyorum simdi kendi kendime suan kirikta olabilirdi daha kötüsüde herzaman koruyucu bir kalkan gibidir Ayetel kürsi nerde ne zaman basimiza ne gelicek bilemiyoruz iste :) yasatan rabbime sükürler olsun

eger korktugunuz bir insan varsa size rahatsizlik veya zarar vericek gibi endiseniz varsa niyet edin 7 tane ayetel kürsi okumaya sonra okuyun icinizden 7 kez ve o kisiye korktugunuz fark ettirmeden üfleyin o insana ve diyinki icinizden rabbim sana sigindim ne olur bu 7 Ayetel kürsinin yüzü suyu hürmetine (o kisiye) icine bana karsi merhamet ihsan eyle diyin yeter... Rabbim zaten sizi sizden iyi biliyor hic kuskunuz olmasin :)

birsey sormak istiyorum yakinda evime biri gelecek ve her zamanki gibi geldiginde iyi niyetle gelmeyecegi gibi evde ve esimle huzursuz olup aramiz bozulsun diye de buyu gibi seyler yaptirip oyle gelecek cunku 10 yildir bu boyle ayetel kursiyle nasil bir koruma altina alabilirim evimi esimi ve kendimi ki bize yeidirip icirecegi yada nebileyim evimize serpecegi yada koyacagi sey her neyse iste ise yaramasin bilgisi olan yardimci olurmu

998 kere de ya hafizu okumanı tavsiye edeceğim naçizane.rabbimden sizi bu esmanın koruması altına alması için niyet et okumaya başla .bitince

kendine eşine çocuğuna ve evine üfle..tabi 2 rekat hacet namazı kılarsan, bir miktar salavat ,tövbeistiğfar ,7 ya da 14 kere ya vahhab ve 3 kere de ya erhamerrahimin de zikredersen daha da iyi olur derim ben.

birsey sormak istiyorum yakinda evime biri gelecek ve her zamanki gibi geldiginde iyi niyetle gelmeyecegi gibi evde ve esimle huzursuz olup aramiz bozulsun diye de buyu gibi seyler yaptirip oyle gelecek cunku 10 yildir bu boyle ayetel kursiyle nasil bir koruma altina alabilirim evimi esimi ve kendimi ki bize yeidirip icirecegi yada nebileyim evimize serpecegi yada koyacagi sey her neyse iste ise yaramasin bilgisi olan yardimci olurmu

Evin giriskapisina bol miktarda ayetel kürsi okuyup üfleyin ve tüm odalara mümkünse yatak odasina kimseyí sokmayin hatta kapiyi kilitleyin. Daha sonra eger sayet villa triplex gibi evlerde oturuyorsaniz cikin disari daire sekil ayetel kürsiler okuyup eve dairesel dönerek üfleyin. Ben bunu bizzat yaparim pek cok faydasini görüyorum...

şuan 41 salavatla okudum . okudukça esnedim zor bitirdim neden acaba? (şifama kavuşmak için niyetlenmiştim)

demekki nazar varmış .inşaallah bitmiştir.

ayetel kürsi benimde hiç dilimden düşürmedigim bir dua hatta arkadaşların bazıları beni önceden de tanıyor ve 40 gün 1000 ayetel kürsi okumuştum şuanda okuyorum herkese de ayetel kürsiyi okumasını tavsiye ediyorum tamamen ben degiştim hayatım degişti ve o bikaç ay önceki okudugum ayetel kürsinin hala mucizesini yaşıyorum o diledigim bi dilegimden biride bşkaç gün önce oldu yüzde bir bile ihtimal vermiyodum olmasına ama zamanı varmış demekki oldu ve şükürler olsun ben mucizeyi gerçekten yaşadım imkansızdı benim için ama Allah isterse olur olmayacak şey yoktur yeterk dua edelim hepinize öneririm iyi akşamlar arkadaşlar...

• Like 1