Jump to content
sonay_26

Mucizevi 41 Ayetel Kürsi

Recommended Posts

ayetel kürsi benimde hiç dilimden düşürmedigim bir dua hatta arkadaşların bazıları beni önceden de tanıyor ve 40 gün 1000 ayetel kürsi okumuştum şuanda okuyorum herkese de ayetel kürsiyi okumasını tavsiye ediyorum tamamen ben degiştim hayatım degişti ve o bikaç ay önceki okudugum ayetel kürsinin hala mucizesini yaşıyorum o diledigim bi dilegimden biride bşkaç gün önce oldu yüzde bir bile ihtimal vermiyodum olmasına ama zamanı varmış demekki oldu ve şükürler olsun ben mucizeyi gerçekten yaşadım imkansızdı benim için ama Allah isterse olur olmayacak şey yoktur yeterk dua edelim hepinize öneririm iyi akşamlar arkadaşlar...

40 gün 1000 ayetel kürsi uygulaması nasıl yapılıyor regl dönemlerde okunabiliyor mu? çok özel değilse dileğini söyleyebilir misin ? bende imkansız bir sey için okumak istiyorum :(

ebrar 40 gün okumustu 1000 kez evet hatirladim :)) ama ben okadarina cesaret edemiyorum, 40,gün ayetin melegi geliyor diyolar okuyanlar isik görüyormus, birisinin dili tutulmus duydugum tek bunlar

Ayetel kürsünün faziletleri saymakla bitmez,çok büyük bir korunma ve dilek duasıdır,sayılı,sayısız istediğiniz gibi okuyun,kesinlikle ağır gelme,yada başka türlü evhama falan asla sebeb olmaz zaten Ayetel kürsü bunlardanda korur insanı bilip blmediğimiz nelerden korunuyoruz belki farkında bile değiliz.

Ayetel kürsünün faziletleri saymakla bitmez,çok büyük bir korunma ve dilek duasıdır,sayılı,sayısız istediğiniz gibi okuyun,kesinlikle ağır gelme,yada başka türlü evhama falan asla sebeb olmaz zaten Ayetel kürsü bunlardanda korur insanı bilip blmediğimiz nelerden korunuyoruz belki farkında bile değiliz.

evet bende kesinlikle öneririm bende okurken hep öyle şeyler olursa diye korkardım bazen ama koruyucu bir dua zaten o yüzden cesaret alıp bitirdim

40 gün 1000 ayetel kürsi uygulaması nasıl yapılıyor regl dönemlerde okunabiliyor mu? çok özel değilse dileğini söyleyebilir misin ? bende imkansız bir sey için okumak istiyorum :(

normalde o günlerde okunmaz ben ama tam denk getirdim biter bitmez başladım geç oldugu için son günlere denk geldi 38.güne faln denk gelmşti ama ayet okunmaz diyorlar bu çok tatrtışılıyo gerçekten bende okumaları çok yaptıgım için hep aklıma takılır ama araştırmak gerekir

birsey sormak istiyorum yakinda evime biri gelecek ve her zamanki gibi geldiginde iyi niyetle gelmeyecegi gibi evde ve esimle huzursuz olup aramiz bozulsun diye de buyu gibi seyler yaptirip oyle gelecek cunku 10 yildir bu boyle ayetel kursiyle nasil bir koruma altina alabilirim evimi esimi ve kendimi ki bize yeidirip icirecegi yada nebileyim evimize serpecegi yada koyacagi sey her neyse iste ise yaramasin bilgisi olan yardimci olurmu

eve gelcek olan kim?

bence hiç eve sokmayın

bunlarla akrabalık bağını kesmede günah olduguna ınanmıyorum

hiç evine alma

evet bende kesinlikle öneririm bende okurken hep öyle şeyler olursa diye korkardım bazen ama koruyucu bir dua zaten o yüzden cesaret alıp bitirdim

normalde o günlerde okunmaz ben ama tam denk getirdim biter bitmez başladım geç oldugu için son günlere denk geldi 38.güne faln denk gelmşti ama ayet okunmaz diyorlar bu çok tatrtışılıyo gerçekten bende okumaları çok yaptıgım için hep aklıma takılır ama araştırmak gerekir

25 günde 1 adet dönemi geliyor nasıl.38.güne getirdin

adet geciktirici ilaclar var canim.ama her bayanin regl donemi farklidir.39.gune kadar aralik olabilir kimi bayanda.mesala benimde dogumdan once 35 gunde gelirdi

valla benimki hiçbir zaman 25 günde bir olmadı her insanınki farklıdır ayrıca

• Like 1