Jump to content
ghamin

Çok Bunalımdayım Bir Dua Söyleseniz?

Recommended Posts

Dediklerinizi okudum.

Ama şu var siz dükkanı çalıştırmaya devam edersenız dukkan batacak ve borçlar artacak.

Daha çok borc olacak.

Bu durumda siz bence maliye ye gidin yani vergı daıresıne ve bır mufettıs bulun durumu acıklayın ve daha fazla batmamak ıcın ne yapabıleceğınıze bakın. Evraklarınızı da alın yanınıza.

Aksı halde dukkan dakı esyalar da yetmeyecek .

Sız artık bır denızdesınız önce denızden çıkın sonra neler kalmıs onları kurtarmaya bakın.

Zararı göze alın.

La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.

Bu duayi bol bol zikret 99 derde devadir ben en büyük derdimden bu dua ile cözdüm hemde yillara dayanan bir davaydi...

129 Ya Latif,489 Ya Fettah,Salavatı Mechule(formda var) ve Sayısız Yunus A.S Duasını oku abla.İnşallah tez vakitte sıkıntılarından kurtulursunuz.

içimden sana dua etmek geldi bu gece kendim için dua edicektim özelden adını soyadı yaz eşin ve senin için dua etmek isterim kardeşim rabbim yar ve yardımcın olsun kötü oldum okudukça:(

ve ayrıca dua edip boş oturmaman gerek moonwalker güzel söylüyor adli mercilere başvurmalısın sadece duayla olmaz bir mucize beklersin

kardeşim ALLAH tan yardım iste Dua et ve sende biraz sert kadın ol. yöneticilik zordur. gerekirse bütün işleri eline al, vur yumruğunu masaya, orası sizin işyeriniz, başkalarının değil. bizler kendimiz ayağa kalkıp yürümezsek hiç kimseler gelip elimizden tutup yürütmez.ALLAH yardımcınız olsun.

inşirah okuyun 152 adet, ayrıca dükkana gizli kamera yerleştirin kimsenin olmadığı bir vakit, işleri ele almadan önce bir süre kim ne iş çeviriyor kamera kaydettsin bir süre daha sonra bu kamera kayıtları ile mahkemeye verirsiniz çalışanları..

Allah yardımcınız olsun aklınıza geldikçe ya fettah okuyun..