Jump to content
moonwalker

Kur'an'ı Ters Okuyarak Yapılan Büyü Nasıl Engellenir?

Recommended Posts

bildigim kadari ile bu en agir buyulerden biri..

sana musallat olmus olanlar ile konusabilecek derin biri ile irtibara gecmen gerek..aman dikkat et pamukdan hoca ufurukcu cok var:)ayrica ayetelkursiyi ve bakara suresini sayisiz cokca oku.

Teşekkür ederim. Ayetül kürsi tamam ama bakara yı bilemiyorum.

• Like 1

öteki büyülerden nasıl kurtuldunuz peki bişiy uyguladınızmı

Neden sizinle böyle uğraşıyorlar?

Çok basit : Dediklerini yapan ve yumuşak huylu, sabırlı birisi nasıl olurda boşanmaya kalkar, nasıl karşı gelir. ?

Dediklerini yapmamam karşı gelmem durumunda öleceğimi de açıkça söyledi zaten.

Anlaşılan fazla zamanım kalmamış :)

mesut85 kardeşimizin paylaştığı dualar arasında büyü bozmak için de varkardeşim bi bakın isterseniz eskiden bu tür şeyleri yapan çok varmış bunlara cazu derlermiş hatta eşim beşikteymiş son anda almış çocuğu çok üzüldüm kardeşim Raabbim yardımcınız olsun.

• Like 1

mesut85 kardeşimizin paylaştığı dualar arasında büyü bozmak için de varkardeşim bi bakın isterseniz eskiden bu tür şeyleri yapan çok varmış bunlara cazu derlermiş hatta eşim beşikteymiş son anda almış çocuğu çok üzüldüm kardeşim Raabbim yardımcınız olsun.

Teşekkür ederim.

nasıl yani ya sırf ego için mi öldürmek istiyor yani? doktora götürün siz en iyisi bu kişiyi.. neden ayrılmayı kabul etmiyor ayrılmak istemiyor? onun sizden ayrılmasını sağlayın..

onlar tersten okuduysa sende düzden oku:Ddüzelır kuranı kerım ayetlerı cok gucludur onu ne kadar cok okursak etkısını daha az göruruz evet duydugum bır buyu allahtan korkmazlar cokta tehlıkelı öyle bılıyorum eger bu sekılde oldugu kesınse o buyuyu bozabılecek hocalar muhakkak vardır burda kımse yardımcı olamaz bızler ancak allahın kendısıne sıgınıp yardım beklerız koruma ayetleri falan fakat kım yapmıssa en etkılı olarak o bozar yada bu işi bılen bır hoca malesef buyu bozmak okadar kolay degıl allah yardımcınız olsun

• Like 1

hangi çocuğu kim almış.cazucu mu.

cazu ne ki

nasıl yani ya sırf ego için mi öldürmek istiyor yani? doktora götürün siz en iyisi bu kişiyi.. neden ayrılmayı kabul etmiyor ayrılmak istemiyor? onun sizden ayrılmasını sağlayın..

Onur meselesi yapıyor oysa maalesef ahlaksızlık yapan kendisi, Mümkün olduğunca zarar vermek amacı.

onlar tersten okuduysa sende düzden oku:Ddüzelır kuranı kerım ayetlerı cok gucludur onu ne kadar cok okursak etkısını daha az göruruz evet duydugum bır buyu allahtan korkmazlar cokta tehlıkelı öyle bılıyorum eger bu sekılde oldugu kesınse o buyuyu bozabılecek hocalar muhakkak vardır burda kımse yardımcı olamaz bızler ancak allahın kendısıne sıgınıp yardım beklerız koruma ayetleri falan fakat kım yapmıssa en etkılı olarak o bozar yada bu işi bılen bır hoca malesef buyu bozmak okadar kolay degıl allah yardımcınız olsun

Anladım. Sağolun.

Anladığım kadarı ile maalesef bizler bir şey yapamıyoruz.

Ama olmalı diye düşündüm. Şeytan bu kadar güçlü olamaz.

Olmamalı da.

Gene de yardımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.

Allah razı olsun.