Jump to content
moonwalker

Kur'an'ı Ters Okuyarak Yapılan Büyü Nasıl Engellenir?

Recommended Posts

Yaklaşık bir hafta sekerat-ı mevt durumunda olan bir şahsın başında Kur’ân-ı Kerim okumam rica edildi. Tabiî ki Allah rızası için kabul ettim. Fakat hastanın yakınları hastanın çok ıztırap çektiğini, bir haftadır ruhunu teslim edemediğini, Yasin-i Şerifi tersinden okursam ıztıraplarının dineceğini ve hastanın ruhunu rahatla teslim edeceğini söylediler. Ben de içime sinmediği halde hasta yakınlarının ısrarı üzerine Yasin-i Şerif’i tersinden, yani sondan başlayarak başa doğru okudum. İki gün sonra hasta vefat etti. Sonra ben ne yaptım diye düşünmeye başladım. Bu olayı anlattığım yakınlarım bana çok kötü bir şey yaptığımı, büyük bir günah işlediğimi, büyücülerin yaptığı işi yaptığımı söylediler. Ben çok tedirgin ve huzursuz oldum. Bu konuyu aydınlatabilir misiniz? Ben ne yaptım? Büyük bir günah mı işledim? Bu şeyin affı yok mu?”

bakın arkadaslar

bu nelerı doguruyor alıntıyı okuyun ve nasıl tehlıkelı bır buyu oldugu anlayın resmen

haşat etme buyusu

yapan kişinin şekli değişiyor dimi cinin değil yani? o zaman moonwalker ın eşinin de şekli değişmesi gerekiyor..

Evet öyle zaten. Bana gerçek şekli gösterildi ama öyle bir varlığı daha önce hiç görmemiştim. Filimlerde bile yok öyle bir şey.

Merak edene söyleyeyim Ben kafayı yemedim buna inanın ama söyleseydım cevreme benı herhalde kapatırlardı bır yere.

Ama onlar görmuyorlarkı benım gordugumu?

yapanın şekli değişiyor demişti kavınvalidem arkadaşamız yazınca benimde aklıma direk o geldi şekli değişiyordur diye ama bilmiyorumki başka başka oluyormu önceden köy yerlerinde anlatmasına göre bayağı oluyormuş Allah saklasın ve fırsat vermesin böylelerine

İnşallah bir cevap bulabiliriz.

Herkesden Allah razı olsun.

Gerçekten Allah razı olsun.

dava açsanız? kanıt olarak eski yaptıklarını sunarsınız..

Evet öyle zaten. Bana gerçek şekli gösterildi ama öyle bir varlığı daha önce hiç görmemiştim. Filimlerde bile yok öyle bir şey.

Merak edene söyleyeyim Ben kafayı yemedim buna inanın ama söyleseydım cevreme benı herhalde kapatırlardı bır yere.

Ama onlar görmuyorlarkı benım gordugumu?

neyin şekli gösterildi anlamadım tam olarak?

dava açsanız? kanıt olarak eski yaptıklarını sunarsınız..

Açtığım 3 davayıda kaybettım tanıdıkları da var çok büyü de ve ben hep kaybettım

Kanıtı mahkeme kabul etmediki .. Bana sen hangi yuzyılda yasıyorsun dedı hakım...

Ama Hak huzurunda hakkım onlara haramdır.

Açtığım 3 davayıda kaybettım tanıdıkları da var çok büyü de ve ben hep kaybettım

Kanıtı mahkeme kabul etmediki .. Bana sen hangi yuzyılda yasıyorsun dedı hakım...

Ama Hak huzurunda hakkım onlara haramdır.

Allah Allah çok garip ya şeytan nasıl bu kadar kuvvetli olabiliyor.. bir yerde düşmesi lazım...

neyin şekli gösterildi anlamadım tam olarak?

Eşimin şekli, gerçek yüzünü gösterdiler bana ve başka şeyleri de .

Eşimin şekli, gerçek yüzünü gösterdiler bana ve başka şeyleri de .

anladım kişilik dışında fiziki anlamda değişiklik oldu mu şan ın dediği gibi cazu gibi birşey?

anladım kişilik dışında fiziki anlamda değişiklik oldu mu şan ın dediği gibi cazu gibi birşey?

Değişiklik farklı oldu. Benim iyi kalbli arkadaşlarım onu gördüklerinde çok çirkin olduğunu söylüyorlar ama başkaları ise güzel olduğunu söylüyorlardı. Çantasında şirinlik muskası varmış.

Şimdi ise gerçekten çirkin.

Oysa papatya gibiydi.

Uğraştıklarına benzedi.

Çok üzüldüm aslında ama aslına dönüyor demekki.

hiç mi Allah korkusu yok bunun? imana getircek şeyler yapmayı denediniz mi?