Jump to content
moonwalker

Kur'an'ı Ters Okuyarak Yapılan Büyü Nasıl Engellenir?

Recommended Posts

ya bişe dicem herkes üstüme gelecek ama sen önce bir psikiyatra anlatsan bunları, belki cok seyler yasadın ve sinirlerin dayanmıyor artık. korkuyosun yada bişe olur diye..

Manevi alemi psikiyatr lar anlar mı?

Bir söylesenize bakalım sizi hangi koğuşa tıkarlar hangı agır ılaclarla uyustururlar?

Ayrıca korkmuyorum. Gerçekten...

Ama bu varlık tersıne okumalarla hayatımı alt ust etmek ıcın her seyı yapıyor.?

ben cidden anlayamadım ...sen bu konularda bilgili iddialı şekilde yorumlar yazarsın sürekli ..

şimdi sanki birşey bilmiyormuşsun gibi yazmışsın.

Bildiğim şey sadece yaptığım zikir. Onun harıcınde bır seyı devamlı yapmadım.

Büyü yapmadım bılmıyorum

Ama buyu yapıldıgı ıcın cok sey yasadım bazı cıkıs yollarını da kendımce buldum.

Ruyada da buyu yapıldıgını gene gorunce sıkıldım cunku yıllar once benzerını gordum ve hayatımı hala duzeltemedım.

El elden ustundur. Bir bilen olur dıye yazdım. Buyu oyun degıldır. Evıme aracıma kapıma pıslıkler ve yağlar çok suruldu

Artık ınanın bıktım bu varlıktan.

Öneren arkadaşlar oldu duaları.

Bunları yapıyorum.

Teşekkur ederım bu arkadaslara.

Bir şeyi belirtmelıyım kı yazılarım ıddıalı degıldır.

yasamadıgım gormedıgımı ben yazmam.

Sızın de yazdıklarınızda katıldıgım cok yan var. Bunları da belirtmiştim zaten.

Dıkkat edersenız fıkır yuruttügumde bunu belırtıyorum hatta bazen dua bıle önermıyorum.

Burda çok harıka ınsanlar var ve onlar zaten önerıyorlar. Allah razı olsun hepsınden

Ayrıca dıkkatıınız ıcın de tesekkur ederım :) Sağolun.. .

Allah iyilik versin kardeşim. Allah korusun seni. Mutlaka başlarına geçer yaptıkları kötülük.

Ben tersten okumayı merak ettim :confused:

(Bugün hava çok soğuk) cümlemiz bu olsun

1. Ters: soğuk çok hava bugün

2. Ters: nügub avah koç kuğos

Tersten okuma hangisi oluyor?

2. cisi oluyor...

La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym

her gün en az 200 normalde 500 defa okuyunuz silah dahi size işlemeyecektir. merak etmeyin eceliniz varsa ölürsünüz yoksa zaten öldürmek isteyen kişiler bu duanın gücünden dolayı öldüremezler, çok etkilidir. :thumbsup:

Bunu yapıyorum Amacım ölmemek degıl, yasamımı tersıne cevırmesını önlemek.

Inanın bana ölümden hayaım boyunca korkmadım cunku sevdıklerım hep orda. Onlara kavusmayı kım ıstemez, ve de yaradana ?

Bunu yapıyorum Amacım ölmemek degıl, yasamımı tersıne cevırmesını önlemek.

Inanın bana ölümden hayaım boyunca korkmadım cunku sevdıklerım hep orda. Onlara kavusmayı kım ıstemez, ve de yaradana ?

Yaşamı tersine asla çeviremezsiniz, bu kaderinizde varsa asla değişmeyeceğini unutmayınız bu sınav hayatında, bazıları çilekeşle hayatı kararmış olarak devam eder. Bazıları ise hayatının tadını çıkartır, siz çilekeş hayata yazılmışsanız burada yüzünüz gülmüyorsa, ahirette yüzünüzün güleceğini unutmayınız, Ümit Allah'tan kesilmez, Rüyanızda gördüğünüzü unutun cinlerin oyununa alet olmayınız. Her gün okuduğunuz duayı devam edin sıkıntılarınız elbette geçecektir. zaman her şeyin ilacıdır. :thumbsup:

aslına bakarsan ben bunların gercek olmama ihtimalininde var oldugunu dusunuyorum. affınıza sıgınarak cok hasta gördüm,

öncedende bu duruma maruz kaldıysanız ..bu negatif varlıklara zaten kapı açılmıştır..o kapı kapatılmazsa sonu gelmez..ve rüyanızda uyarıldınızsa çözümü içinde rüyanıza yönelebilisiniz.. niyet edip kevser süresi okuyup yatın..veya Ya Müheymin zikir çekip yatın..

değerli kardeşim bir ayet vardır çok sevdiğim !Eğer yeryüzünde bulunan insanların çoğuna uyarsan,seni ALLAH ın yolundan saptırırlar,onlar ancak zanna uyarlar ve yalnız yalan söyleyip dururlar. enam 116...

çoğu insan düşünmeden abartılı basit yorumlar yapar daha ALLAHI tanımadan hem ALLAH hakkında hem olaylar hakkında saçma sapan yorumlardır takmayınız demek istediğim ALLAH c.c. asla kuluna zulmetmez herşeyin bir hikmeti ve çözümü vardır GAYRET bu kelimeye talibim aşığım ben işte bizlerde bu yok yoksa herkesin dediği gibi değil dikkat edin bismillahirrahmanirrahim rahman ve rahim isimlerile başlar kahhar ve cebbar değil ama şu bir gerçek derdinin dermanını arayan bulur kurtul İNŞALLAH işte ALLAH c.c bizlerden GAYRET etmemizi istiyor aklımızı ve irademizi kullanmamızı istiyor ömürler sefa ile tv net gazete dergiler kadın yada erkekler peşinde koşarken kim ALLAHI idrak edecek ve tanıyacak kki:((

ALLAH hakkında ettiğimiz zanlara dikkat edelim gözden gönülden düşmeyelim yoksa hepimiz günahkarız ...

aslına bakarsan ben bunların gercek olmama ihtimalininde var oldugunu dusunuyorum. affınıza sıgınarak cok hasta gördüm,

Siz benim gördüklerimi görmediğinize göre yaşadıklarımı, hissettiklerimi bilmediğinize göre bunu yazmanızı anlayışla karşılıyorum.

Burası mana alemleri ile ilgili bir site olduğuna göre.

O zaman bu sitede de sizin olmamanız gerekir.

İspatı kişinin kendi doğruluğudur. Benim için böyle ama başkasını da bilemem.

Ayrıca hesap günü hesap vereceğimizi bile bile kötülük düşünülebilir mi?

Ayrıca şurası da muhakkak ki yaşadıklarım tamamen gerçektir.

Sanrı yoktur. Aksi halde günaha girmiş de olurum.

Amacım kendimi savunmaktı.

Bu da benim hakkımdır.

peki sana bunu yapanların helak olması için bir yol var ..ben bunu pek tavsiye etmiyorum doğrusu çok mecbur kalmadıkça ama durumun bayağı zor .

işe yaradı bende sanada önereceğim ..zikir anlamında olmadığı ve çaresiz kaldığın için ..

her gün niyet edererek besmele ile başlayarak 101 adet el mani cellecelalüh ,kötülüklerden sana yapılanlardan korunmak için niyet ederek .

arkasından yine besmele ve niyet ederek sana kim ne kötülük yapıyorsa kahrolması için 101 kere el kahharu cellecelalüh esması ,ardından düşmanının zelil olması ve haklarını ondan geri alabilmek ,için el müzillü esması aynı şekilde ..

çok etkili oldu bende öyle ki bana büyü yapanlar çok kuvvetli cincisi dahil haftasına hastanelik oldu kalp krizi geçirdi g..vt :)

bakara suresini okuyacaksın her gün en az bir kez ..

korunma ayetlerinide zaten biliyorsun ..

halis niyetle yap inanılmaz yararını göreceksin inşallah ..

okumaları sabah akşam olarakta yapabilirsin istersen sabah hepsinden 101 akşamda 103 şeklinde yap daha etkili olsun :)

bu arada uyarımı yinelemek istiyorum çünkü vebal altında girmek istemiyorum ..çok zorda kalmadıkça yapmayın ..birde domuz yağı bulduğunuzda mümkünse ikindi vaktinden evvel sirke ,çamaşır ,suyu ,yağ çözücüyü karıştırıp bulduğunuz yeri iyice silin ve durulayın ..ertesi günde sirke ile silin sonraki gün durulayın .sildiğiniz bez sünger vesaire neyse atın ..

giysilerinizide makinede yıkarken 1 su bardağı sirke ilave edin zaman zaman ..

kardesım ben hocayla konustum gercı bu konustugum ınsan buyucu falan degıl

anlattım böyle bır durumda ne yapmamız gerek dıye yapılan büyü agır bır büyü dedı

büyü işlerını yapan ınsanlar bu işi çözer bır takım okumalar korumaya alınabılır fakat asıl olması gereken bu tersten okumadan dolayı görevlılerı görevınden ayırmak bu ilim tarıflerle olacak iş degıl gercekten ıyı bır usta istıyor en ufak bır hata dahada ıcınden cıkılmaz bır durum olusturur bır defada degıl seanslarla yok edılmesı gereken bır büyüymüş

yavas yavas usulunde yapılması gerekıyormus

ben sordum kendılerı yok edebılırmı dıye eger yapılan kısı yada kısılerın enerjılerı yuksek degılse

görevlıler hıddetlenır ve okuma yada baska işlemler yapanlara saldırır her daım kendılerıne koruma yapmalı fakat onları cok kıskırtıcak agır okumalara gırmemelı ve guclu olmalılar onlardan kokmamalılar asla olumsuz dusunmeyecekler

bana hocanın dedıgı bu kafalarına göre buyu bozma duaları havas buyu calısmalarından uzak dursunlar

ıyı bır hoca seanslarla bu işi dozunda çözecektır ve uzunnn bır zaman alabılır okumlarda sadece korunma amaclı olmalı bana korunma ıcın yapmanız gereken seylerıde söyledı eger istersenız onlarıda yazarım allah yardımcınız olsun

ya biri bana izin versin ya da mod larla yöneticelerle konuşsun.bu şekilde büyü yapanlara bi kere ya sadece bi kere ağzıma geleni söyliim şuradan.