Jump to content
Guest eminetan

Hastalıklı Aşkın İlacı; 70 bin kelime-i Tevhid

Recommended Posts

Guest eminetan

slm arkadaşlar, sitede gördüğüm kadarıyla çoğunluk aşk acısından şikayetçi ve çıkış kapısı arıyor, bu yüzden kendi denediğim ve faydasını gördüğüm bir uygulamayı sizinle paylaşmak istiyorum...ben de bu sıkıntıdan bir arkadaşın tavsiyesiyle kurtuldum.

UYGULANIŞI: hastalığımın şifasını ver Allahım diyerek niyet edilir, bir hafta boyunca La ilahe illallah 70.000 kez ara arada La ilahe illallah Muhammeden Resulullah bazen de salavat getirilir. bittikten sonra sadakası verilir.

Ben 26 günde bitirebildim, abdestli ve abdestsiz okudum ve faydasını gördüm çok şükür...

Ayrıca Esmaül Hüsna nın bilinçsizçe zikretmenin pek çok sıkıntıya ve depresyona yol açtığını da öğrendim, özel zikirleri çokça zikretmeyi bıraktım...

not: kaynak belirtemiyorum, arkadaştan izin istedim ama haber çıkmadı, burada sıkıntıda olan arkadaşları görünce dayanamadım, kendi deneyimimi paylaşmak istedim...

Guest MedCezir

evet bilinçsizce zikir çekmenin rahatsızlığını ben de yaşayanlardanım ya vedud ve ya allah bende sinir yapıyor

Guest eminetan
evet bilinçsizce zikir çekmenin rahatsızlığını ben de yaşayanlardanım ya vedud ve ya allah bende sinir yapıyor

evet, ben de sevilmek için vedud, fettah, şafi isimlerini zikrediyordum, görüştüğüm kişiyle ayrıldık hem de bıçak gibi kesildi görüşmemiz...:)

Guest MedCezir

ya halim ya mürid ayrıca ya rahman ya rahim ya gaffar çekiniz hem de çok işe yarar sevgilinzide dönebilir;)

Guest eminetan

tşk ederim medcezir, artık hakkımda hayırlı olanı istiyorum, kişiye yönelik dua etmeyi bıraktım...

sanırım okuduğum Kelime-i Tevhid den dolayı, içimden kimse için dua etmek gelmiyor, sadece dünyam ve ahiretim için hayırlı olanı diliyorum...

Guest MedCezir

sen dualrına devam et mevlam gönlünün isteğini yerine gtiryor boşver kişiyi zaten senin yüreğindekini biliyor sırf pozitif enerji için oku işe yarıyor hem daha iyi akışa bıraktığın serbest bırakmak en iyisidir

esmaül hüsnayı bilinçsizce zikretmek nasıl oluyor tersmi etki yapıyor bilen varsa açıklayabilirmi çok merak ettim...

Guest MedCezir

bazı isimler evet rahatsızlık verebiliyor bünye kaldırmıyor sebep bu

Guest vik@vik

şu bilinçsizde çekeilen esmalar neden bende sizdeki etkiyi göstermiyor..Özellikle Allah dedikçe öyle rahatlıyor ki içim med çok ilginç geldi bana sana sinir olarak etki yapması ne için çekiyorsun sadece zikir olarak çekersen sorun olmaz önemli olan niyettir bence ben iinanmıyorum aksi etkisi olacağına

sağol medcezirim cevabın için ama ben bunu nasıl anlıcam bende hangileri ters tepki yapıyo o kadar dua okudum gene ayrıldım eşimden kafam allak bullak oldu şimdi benim...