Jump to content
Guest ozemir

Kocama Cin Musallat Lütfen Yardım..

Recommended Posts

Guest ozemir

selamlar ben evli bi bayanım bide cocuğum var eşimin eski sevgilisi onu kendine baglamış aşk büyüsü yapmıs bide cin musallat etmiş aramız bozulsun diye bunu öğrendim ama ne kadar doğru bilemiyorum eşim cok bunalımda kendi halinde 1yıldır ölü gibi evde benim özürlü bebeğim var eşimide seviyorum o yazdınız duaların görebildiklerimin hepsini okudum hiç değişen olmadı bana ne yapmamı önerebilirsiniz acil yardım lütfenn

Guest İDİL

birincisi emin misiniz?eşiniz depresyonda da olabilir.öncelikle bir psikiyatriste gitmeyi deneyin.bebeğinizin engelli olduğunu belirtmişsiniz bundan kaynaklı bir bunalım yaşıyor olabilir.ilkin,kendisiyle alakalı bir psikolojik sorunu olup olmadığını araştırın derim.Allah şifa versin...

Guest ozemir

keşke dediğiniz gibi olsa bunu bi kişiden duydum o kadının eşimi rahatsız ettiğinide eşim söledi ve belirtiler kısmındaki bazı seylerde eşimde mevcut hep dua ediyorum böyle bişey varsa Allah ım yardım et diye konuyu araştırırken bu siteyi buldum belki sizler bana dua yada farklı bişeyler yapmamı önerebilirsiniz diye

Guest Elensar

Ozemir kardeş,3 harflilerin musallat olduğu insanlara,Ayat-ı Hırz okunuyor.Sitede ara,bulamazsan sana yardımcı olmaya çalışırım...Ailece Allaha emanet olun.

Guest nnic

cin musallat olduğunu nerden biliyosunuz?? yolunda gitmeyen her iş cinlere maledilemez..umarım tez vakitte toparlar kendini..sabahları erken kaldır..08 den önce..kahvaltı saatini bir düzene koyun..atıyorum 07:30 da kahvaltıyı hazırla kalsın yapsın kahvaltısını..akşamda erken yatır..

umarım tez vakit silkinir kendine gelir..

Guest ozemir
Ozemir kardeş,3 harflilerin musallat olduğu insanlara,Ayat-ı Hırz okunuyor.Sitede ara,bulamazsan sana yardımcı olmaya çalışırım...Ailece Allaha emanet olun.

tamam ben onu bulayım hep okuyayım üzerine bulamassam dönerim size yardımınız için teşekkür ederim

--------------------

cin musallat olduğunu nerden biliyosunuz?? yolunda gitmeyen her iş cinlere maledilemez..umarım tez vakitte toparlar kendini..sabahları erken kaldır..08 den önce..kahvaltı saatini bir düzene koyun..atıyorum 07:30 da kahvaltıyı hazırla kalsın yapsın kahvaltısını..akşamda erken yatır..

umarım tez vakit silkinir kendine gelir..

aslında burdaki teyze de baktırdı benim adıma ve eşimin bağlı olduğunu söledi sabah 6da kalkıyor zaten düzenli bi işide var psikolojik olsa 1yıl needen değişmedi haklısınız her olumsuz olan seyleri cinlerin üstüne atmamalıyız

--------------------

elensar dediğin duayı buldum bu dauyı okusam mı yazsammı sizde

Guest ~CaNo~

geçmiş olsun,sabırlı olun Allah yardımcınız olsun

Guest ozemir

amin ya sizde dua edin bu mubarek günde eşim eskisi gibi olsun Allah cıkarsız dua eden musluman kardeslerin dualarını kabul eder tabi en doğrusunu Allah bilir

Guest ozemir

Ayat-ı Hırz okudum arkadaşlar eşime sonra eşim iyi oldu 1haftadır hiç bırakmadan namaz bile kılıyor ben namazımda bi bayanım eşim ben namaz kıılcam dediğim zaman kaçmıyoya namazın derken şimdi öğle yemeğinde öğle namazını kacırmamak için yemek yemiyo namaz kılıyo bana yardımı olan herkese teşekkür ederim

çok sevindim senin adına yüce allahı dilinden sakın düşürme eşine öğret oda dua etsin bir evde yüce allaha zikir edilmezse yüce allah anılmazsa eve bir sürü musibet ve bela girer bunu unutma arkadaşım