Jump to content
Guest ozemir

Kocama Cin Musallat Lütfen Yardım..

Recommended Posts

Guest çokşeyvar
sağol biliyorum çok sağol ben ayetel kürsiyi hiç dilimden düşürmem ilk manasını okuduğum günden beri aklımdadır ve ayetel kürsiyi okuyup yattığımda bazen yüzüme ve enseme birisinin üflediğini hissederim

o üfleme hissi bende de oluyor...

o üfleme hissi bende de oluyor...

ben meleklerin oan yatağımın başında olduğunu düşünüyorum ve çok huzurlu oluyorum

Guest GÜNEŞ

ozemir abla öncelikle geçmiş olsun Allah daha çok şifa wersin size senin adına çok sewindim

Ayat-ı Hırz duası ne işe yarar? yani mesela bnm üstümde büyü warsa onu etkisiz hale getirrir mi?ne gibi durumlarda okunur tesir eder arkadaşlar?

Guest ozemir
ozemir abla öncelikle geçmiş olsun Allah daha çok şifa wersin size senin adına çok sewindim

Ayat-ı Hırz duası ne işe yarar? yani mesela bnm üstümde büyü warsa onu etkisiz hale getirrir mi?ne gibi durumlarda okunur tesir eder arkadaşlar?

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=2003 burdan buldum elensar arkadasım tavsiye etti bu tam emin değilim başka seylere yarıyomu ama musallat için sanırım link verdim bi incele sende

--------------------

ben meleklerin oan yatağımın başında olduğunu düşünüyorum ve çok huzurlu oluyorum

bi gece dua ettim yatmıstım sanki kafamın üstüne bişe geldi beni bekliyoduo sıra deprem oldu anladımki koruyor dualar bizi

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=2003 burdan buldum elensar arkadasım tavsiye etti bu tam emin değilim başka seylere yarıyomu ama musallat için sanırım link verdim bi incele sende

--------------------

bi gece dua ettim yatmıstım sanki kafamın üstüne bişe geldi beni bekliyoduo sıra deprem oldu anladımki koruyor dualar bizi

dualar insanları korur aslında bütün duaların manası aynı olmasada önmli olan kalpten dua etmektir kim yüce allahın katında yüce allah için dua ederse o kulları büyük allah korur

Guest ozemir
dualar insanları korur aslında bütün duaların manası aynı olmasada önmli olan kalpten dua etmektir kim yüce allahın katında yüce allah için dua ederse o kulları büyük allah korur

haklısın Allah herkesi korusun

Guest mefser35

allah yardımcın olsun kardeş

Guest kavim bekcisi

Bu konuda profesyonel birini bulup yardım almalısınız.

Guest saricizmeli

Gozunaydin kardes selamete kavusmussunuz, masallah!

Ayat-i Hirz in latin harfleriyle yazilmis bir versiyonu olan varsa lutfen, Allah rizasi icin koysun buraya da biz de okuyalim. Tesekkurler