Jump to content
Guest ozemir

Kocama Cin Musallat Lütfen Yardım..

Recommended Posts

Guest elma şekeri

Allah izin vermedikçe ne büyü tutar ne cin musallat olur..

bence okunan dualar etkili olmuştur..ama psikolojik olarak eşiniz hala kendisini hazırlayamamıştır iyi olmaya..bence bir kova suya 1 bardak sirke dökün eşiniz o suyla yıkansın..ama ona diyin ki..bunu bana bir hoca werdi..en büyük büyüyü bile bozarmış..o yıkanırken siz felak nas ayetel kürsi okuyun..o da okusun..ama ona bunun kesin bir çözüm olduğuna inandırın çünkü bence o büyü olduğunu duyduğu için bozulmayacağını düşünüyor o yüzden bunalımlar yaşıyor kendi içinde..büyünün etkisi 40 qündür..zaten bitmiştir..eşinizi telkin edin..Allah'ın izniyle iyi olur..

Guest sara

arkadaşlar biri banada yardım edebilir mi benim şiddetli drecede başım uyuşuyor gecebaşımda bir sarsıntı ile uyanıyorum.içmediğim ağrı kesici antidepresan kalmadı.13 yıldır böyle.ilk bir arkadaşım yanımda bayılmıştı ondan korktum öylece kaldı.kendim sağlıkçıyım. her yolu denedim.olmuyor.en son çare internetten birine bakım yatırdım güya bana 3 üç harfli musallat olmuş .2 kere evlilikten döndüm.bütün bunların nedeni onlarmış.ne olur tecrübeli bi arkadaş bana allah rızası için yardımcı olsun.

Guest sabri121
selamlar ben evli bi bayanım bide cocuğum var eşimin eski sevgilisi onu kendine baglamış aşk büyüsü yapmıs bide cin musallat etmiş aramız bozulsun diye bunu öğrendim ama ne kadar doğru bilemiyorum eşim cok bunalımda kendi halinde 1yıldır ölü gibi evde benim özürlü bebeğim var eşimide seviyorum o yazdınız duaların görebildiklerimin hepsini okudum hiç değişen olmadı bana ne yapmamı önerebilirsiniz acil yardım lütfenn

okudugun surelerı kalpten ve ısteyerek ınannam ve okumam lazım allah sıfalar versın

Ayat-ı Hırz Hakkında

Bir köylü, Resûlullah'ın (sallallahü aleyhi ve sellem) yanına geldi. Kardeşinin ağır hasta olduğunu söyledi. "Hastalığı nedir?" buyurdukta, cin çarpması dedi. "Kardeşini buraya getir" buyurdu. Resûl-i Ekrem bâzı âyetleri okuyup, hastaya üfledi. Hemen iyi olup kalktı. Bu âyet-i kerîmeler şunlardır: Fâtiha, Bekara sûresi başından dört âyet, (Ve ilâhiküm)'den başlayarak (Ya'kılûn'e) kadar, iki defâ 163 ve 164. âyetleri, Âyet-el kürsî (Hâlidûn'e) kadar, Bekara sûresi sonundaki (Lillahi)'den başlayan üç âyet, Âl-i İmrân sûresinin (şehidallahü) ile başlayan on sekizinci âyeti, A'râf sûresinin (İnne Rabbeküm) ile başlayan elli dördüncü âyeti, Mü'minûn sûresinin (Fe-teâlellahü) ile başlayan yüz on altıncı âyeti, Cin sûresinin (Ve ennehû teâlâ) ile başlayan üçüncü âyeti, Sâffât sûresinin başından on âyet, Haşr sûresinin sonunda (Hüvallâhü) ile başlayan üç âyet, İhlâs ve Mu'avvizeteyn sûreleridir. Abdest alıp, 7 istigfâr ve 11 salevât okuyup hastanın sıhhatine niyyet ederek,güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra günde iki defâ âyet-i hırzı okuyup hasta üzerine üflemeli, şifâ buluncaya kadar (kırk gün kadar) devâm etmelidir. (Abdülazîz Dehlevî)

Nasıl Okunur

Ayat-ı hırz sihir yada büyü gibi bir derde mübtela olmuş hastalara şifa maksadı ile okundugu gibi, bedeninde yada ruhunda bir sıkıntı emaresi olanlara da okunur.

Abdest alınıp, 7 istigfar ve 11 salevat okunup, hastanın sıhhatine niyet ederek, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde iki defa hasta üzerine okunmalı, “yenfüs” yazan yerlerde, hasta üzerine üfürülmeli, şifa buluncaya kadar [40 gün kadar] devam etmeli. Her okumasının sonunda, 1 Fatiha okuyarak sevabı, Peygamber efendimizin ve Behaeddin Buharî, Ahmed Rifai ve İmam-ı Rabbanî hazretlerinin ruhuna hediye edilmeli. Bir nüsha da yazıp, yanında taşırsa, sihirden, büyüden, nazar değmesinden korur. Muradı hasil olur.

latin harflerini bulamadim ama..ayati hirz in hangi ayetler ve sureler oldugunu buldum ..insallah isinize yarar,,

Merhaba benim eşimede ilk eşi büyü yaptırmış halen tekrarlıyor öyle bir baş belası...Büyü yapıldığını hem hocalar söylüyor hem rüyamda gördüm..o kadar okumaya bilmediğimiz arsız yapışkan varlıkların saldırısına uğruyoruz elimi tutsa başıma ağırlık giriyor çok okudum ayet dua yine aynı bir belaya düştüm keşke hiç evlenmeseydim ilk eşimden çok çektim çocuklarımı tek büyüttüm elime yüzüme bakılır kaderim gülmedi imtihanım bitmedi ellibir yaşındayım evim bile yok şimdide büyü yapılan adamla yaşıyorum.ne olur dua edin...

• Like 1

Kocası cinlerden olanlar var, bunun yerine kocama musallat olmalarını tercih ederim şahsen.

İnşallah burayı asla okumaz kocam :)

Bana değmesinlerde kocada umurumda değil aslında...Savaşçı oldum resmen. Allah bu durumdaki tüm kardeşlerime yardım etsin..Bu siteyi açan arkadaşlarımında eline sağlık herkes bilgi paylaşıyor ve yardım etmek istiyor birbirine.. Lakin ben karar verdim dualara ayetlere okumaya devam, Allahtan ümit kesilmez...

siz de eşinize yukarıdaki ayetleri ve ayat-ı hırz ı okuyun... Rabbim şifa versin...

Bana değmesinlerde kocada umurumda değil aslında...Savaşçı oldum resmen. Allah bu durumdaki tüm kardeşlerime yardım etsin..Bu siteyi açan arkadaşlarımında eline sağlık herkes bilgi paylaşıyor ve yardım etmek istiyor birbirine.. Lakin ben karar verdim dualara ayetlere okumaya devam, Allahtan ümit kesilmez...

Ozemir kardeş,3 harflilerin musallat olduğu insanlara,Ayat-ı Hırz okunuyor.Sitede ara,bulamazsan sana yardımcı olmaya çalışırım...Ailece Allaha emanet olun.

benimde anneme buyu yapılmıs sureklı temızlık yapıyor vesvesesı var bu Ayat-ı hırz 'ı bende okusm düzeliırmı sıteden bulamadım ayrıca yardımcı olurmusun elensar

Ozemir kardeş,3 harflilerin musallat olduğu insanlara,Ayat-ı Hırz okunuyor.Sitede ara,bulamazsan sana yardımcı olmaya çalışırım...Ailece Allaha emanet olun.

benimde anneme buyu yapılmıs sureklı temızlık yapıyor vesvesesı var bu Ayat-ı hırz 'ı bende okusm düzeliırmı sıteden bulamadım ayrıca yardımcı olurmusun elensar