Jump to content
NvR

Kişi İsterse İnanmayarak Bu Duayı Yapsın!

Recommended Posts

bu ayeti

fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hu, aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

şeklinde sabah namazlarından sonra 7 kere okursanız o gün sizi şerre götürecek bir iş yapmazsınız

11 kere okursanız herşeye karşı çok iyi bir koruyucudur

aynı zamanda hadis i şerifte belirtilen üzerine bu ayeti hayırlı veya hayırsız her hacetin olması içinde sabahları okumaya devam etmek gerekir

Sabahleyin Tevbe Suresi'nin son 2 ayetini 1 kere ve son ayetini 11 kere okudum.

Okula varmadan da son ayeti 11 kere tekrar okudum.

2 kere biber gazı yedim, millet ayılıp bayılırken bana pek bir şey olmadı. Maaşallah... Korunma açısından çok etkili olduğuna inanıyorum, yani.

Yazayım dedim, belki işine yarayan olur.

evet biliyorum,ben de diorum ki kabul olmıcak dua yoktur.hem ben sizin için yazmadım genel olarak yazdım benim de zamanın da çok fazla saçmaladığım oldu ama nediyorum içinize dönün diyorum.allah kuluna çekemiceği derdi yaşatmaz,vermez.allah bütün darda olanların duasını kabul etsin.allah sizin de yardımcınız olsun inşallah.la havle vela kuvvete illa billahil aziym çekin bolbol,ve tövbe edin

Rabbim; inşallah bir gün dualarımızı hayırlısıyla kabul edecektır.

her namazdan sonra en az 7 kez okuyorum benimde vazgeçilmezlerimden birde haşr süresi son ayetleri

• Like 1

gizemnur bilgi derken nasıl uygulanacagımı? yoksaa deneyenlerın paylasımları mı?

--------------------

evet ayısıgı dogru soyluyrsun insan bisey yapıyorsa inanırsa yapar ama benım demek istedıgım bunu okudum ama hıc biseye yaramadı artık dua etmıcem demek yanlıs...biliyruz ki o dualar bizim icin sevgili icin dua icin deil asıl sahibi olan Allah icin yapılıyor ve ondan medet umuluyor...böyle inanmak gerekir.Ve su bir gercek kii insanoglu inanılmaz bi varlık...eger isterse forumda okumusunuzdur göz rengi acma gibi kabiliyetlerde bulunuyr ama tabii ki bu cekim yasasıyla ilgilidir...Pek detay bilmıyorum ama cogumuz ^^SECRET^^ adlı kitabi okumus veya duymusuzdur...Evrene gonderdigimiz sinyaller senin dogrultunda senin istedigin gibi geri donuyor....Bi ilişkiye baslıyorsun vee inanılmaz olumsuzsun bu beni begenmez bu beni sevmez diyee! Ve böyle sinyal gonderiyorsun evrende senin istediginde sistemde calısarak hazin sonu hazırlıyor...Önce poLyona olmayı ve pzitif dusunmeyı ogrenmek gerek bence...

Selametle...

cok haklısın nvr

cok guzel bır paylaşım olmuş...ıster sadık soylesın ıster inanmıyarak olsun...cok etkılıyıcı

Büyük Arş'ın Rabb'ine güvenmek işte en güzel sığınak az da olsa hergün okumak gerekli

ben de şöyle okumustum, cumartesi 1900 kez okuyanın dileği gelecek cumartesine kadar olur

şahid olan var mı?