Jump to content
  • 0
burcum

Aramı Nasıl Düzeltirim?

Question

eşim iş dolayısıyla gurbette telde tartıştık annesi yüzünden..

beni 1 haftadır aramıyor..

telinide kapatmış belliki bana iyice kızgın ...

araması için dua var mı..

ne olur yardım..

ne olur yardım edin.. yuvam söz konusu

• Like 1

76 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Haklı olan kim tartıştığınız konuda?Eğer eşin haklıysa özürünü dile.Ama haksızsa ve sizi haksız çıkarmaya çalışıyorsa sakın üzerine düşmeyin.Sonunda burnun direğini kırarsınız.Zor alsa da.... Yoksa daima arayan ayağanına giden taraf siz olursunuz.(sırf küsmesin gönlü olsun diye düşünürseniz.Daima üzülen taraf sizi olursunuz.)

• 0
Haklı olan kim tartıştığınız konuda?Eğer eşin haklıysa özürünü dile.Ama haksızsa ve sizi haksız çıkarmaya çalışıyorsa sakın üzerine düşmeyin.Sonunda burnun direğini kırarsınız.Zor alsa da.... Yoksa daima arayan ayağanına giden taraf siz olursunuz.(sırf küsmesin gönlü olsun diye düşünürseniz.Daima üzülen taraf sizi olursunuz.)

açıkcası tartıştığımız konu önce annesi oldu..

annemi ara dedi aradım acmadı ..

hep sen dıyorsun ama sen bızımkılerı hıc aramıyorsun dedim..

işleri yoğunluğundan kimseyle görüşemıyordu,kız kardeşinin kocasını aramış bende önce onu arıyacağına öncelık benım annem babamdı dedım..

eşimde öyle mı senın annen baban HZ. ALLAH mı oldu dedi.. suratıma kapattı..

1 haftadırda aramıyor sizce kim haksız?

ona mail atmayı düşündüm neden aramadığını sormak ıcın ama hep ben ilk adımı atıyorum artık bunu yapmak istemedim ama haksızsam adım atıcam...

sence 'lalyüregım' kım haksız..bir fikir versen?

• 0

Canim benim esime benzettim esinin davranisini.. seni etkilemek istemem ama bence tabiiki yaniliyor olabilirim ana bu tarz erkeklet zor erkekler.. esime benzettigim icin boyle dusundum yoksa tanidigim tek erkek zaten esim oldu. Ama tabii senin ses tonun nasildi bilmiy birde esi uzakta olan yalniz olan sensin kaynananlarin seni aramasi daha dogru olmazmi.. belki esinde ben onlar icin calusiy kiymetimi bilmiy diye kizmistir ama bir hafta cok.. insallah buran once barisirsiniz.

• 0

Sanki bizi bu dünyada duyan var .Ancak şeytanlar , cinler gelir zaten .Dayan bi 70 yıl cennete gidersen deme keyfine

• 0

aılesı soz konusuysa o kendını haklı gorecektır alttan al ozur dıle ve aılesyle ıletısım kur polıtık ol bıraz

• 0

Arama, hatasini anlamasi lazim.. Cok ayip, ne demek o oyle! Sizin de ailenize saygi gostermeli... Alttan aldikca sizden bekleniyor fedakarlik, yapmamani tavsiye ederim... Esin anlayisli biri ise, arada boyle gerginlik yasiyorsaniz da uzatma, guzelce hislerini anlat ve kirildigini acikla... Umarim araniz iyi olur bir an once, huzrsuzluk cok zor bu gubi durumlarda....

• 0
aılesı soz konusuysa o kendını haklı gorecektır alttan al ozur dıle ve aılesyle ıletısım kur polıtık ol bıraz

annesi telefonumu açmıyor bile ..

ben arayıp sorarsam hep beni ezmek isteyecekler..

ne yapsak her trülü hakaretide etsek dönüp dolaşıp gene bize kul oluyor yalvarıyor dicekler..

Arama, hatasini anlamasi lazim.. Cok ayip, ne demek o oyle! Sizin de ailenize saygi gostermeli... Alttan aldikca sizden bekleniyor fedakarlik, yapmamani tavsiye ederim... Esin anlayisli biri ise, arada boyle gerginlik yasiyorsaniz da uzatma, guzelce hislerini anlat ve kirildigini acikla... Umarim araniz iyi olur bir an once, huzrsuzluk cok zor bu gubi durumlarda....

evet canım aile huzursuzluğu çok kötüü..

bugun sayayım kaç gün oldu acaba dedim..

aylar olmuş gibiydi ...

1 hafta olmuş..

• 0
annesi telefonumu açmıyor bile ..

ben arayıp sorarsam hep beni ezmek isteyecekler..

ne yapsak her trülü hakaretide etsek dönüp dolaşıp gene bize kul oluyor yalvarıyor dicekler..

yenı mı evlesın senı mı ıstemıyorlar ya bıraz polıtık ol canım cıcım yap kaynanana

• 0
Canim benim esime benzettim esinin davranisini.. seni etkilemek istemem ama bence tabiiki yaniliyor olabilirim ana bu tarz erkeklet zor erkekler.. esime benzettigim icin boyle dusundum yoksa tanidigim tek erkek zaten esim oldu. Ama tabii senin ses tonun nasildi bilmiy birde esi uzakta olan yalniz olan sensin kaynananlarin seni aramasi daha dogru olmazmi.. belki esinde ben onlar icin calusiy kiymetimi bilmiy diye kizmistir ama bir hafta cok.. insallah buran once barisirsiniz.

evet canım tam üstüne bastın..

cok zor erkek..

tükürdüğünü yalamıyor..

pire için yorgan yakar...

sinirlenince gözü dünyayı görmez..

iyi oluncada herkesi hayran bırakır..

ben ne yapıcam şimdi ..

mail atsam mı...

yoksa ondan mı adım beklesem

yenı mı evlesın senı mı ıstemıyorlar ya bıraz polıtık ol canım cıcım yap kaynanana

2 sene evliliğimin..

kaynanam direk yüzüme seni sevmiyorum..

boşan oğlumdan dedi..

nasıl canım cicim deyim..

kendımı ayaklar altına aldırıcam..