Jump to content
Ryu

Kanser, Ödem ve İltihap İçin Kür

Recommended Posts

bu cok dogru tespit ben karistirken tahta kasik kullanmistim ve de kepce olarak yine tahta kasik kullanirken yemegin lezzeti hayli bir fark atiyor daha lezziz daha tatlimsi sekil aliyor, muhakkak tahta kepce kullanin derim..

Kesinlikle, biz de genellikle tahta kaşık kullanırız...

Bir seyi merak ettim,böyyle tarifler bencede ciddiye alinmali,ama acaba kanser hastaligi icin ilac yada kemo terapi tedavileri uygulanirken bunlar yapilabilirmi??cünkü böyle tarifler yada işte sifali bitkiler falan ilac tedavisini etkileyebiliyor diye duymustum,ne dersiniz arkadaslar???

Kemoterapi alınıyorsa doktora danışılmalı. Örneğin ısırgan otu akciğer kanserine iyi geliyor fakat kemoterapi ile birlikte alındığında kemoterapinin etkisini tamamen yok ediyormuş.

Hmm bilemedim simdi ne yapmali,,esimde mesane kanseri var,ocak 15 te ilac tedavisine baslicak,yani mesaneye sıvı ilac verilip bekletilecek tümör bir daha cikmasin diye,,simdi burdaki alman dr lara sorsan bu verdigin uygulamayi anlamazlarki,,sali tr ye geliyoz,izmire,babamlara köy sütü buldurupta bu tarifi uygulasammi,tedavisi baslamadan..bir keremi uygulanicak bu tarif bir bilgin varmi??

Kemoterapi vs. ben karşıyım şahsen,eski kitaplardaki bitki ve macn terkiplerine bakılmalı bence,zaten belki biliyorsunuz bazı kanser ilaçlarının içi boşmuş sadece işte bunu alacaksın iyi olacaksın diye psikolojik destek için veriliyormuş,kemoterapiye başlamadan ALLAH korusun tabi bence bu konulara özen gösterilmeli

Kemoterapi vs. ben karşıyım şahsen,eski kitaplardaki bitki ve macn terkiplerine bakılmalı bence,zaten belki biliyorsunuz bazı kanser ilaçlarının içi boşmuş sadece işte bunu alacaksın iyi olacaksın diye psikolojik destek için veriliyormuş,kemoterapiye başlamadan ALLAH korusun tabi bence bu konulara özen gösterilmeli

İnsan bilemiyoki iste hangisinin faydali olacagini:(

Doktorumuz ayni zamanda esimin yakin arkadasi oldugu icin o ilac konusunda ona güvenebiliriz,,ama iste faydasini yine allah bilir,sagligin şakası yok allah muhafaza...

ben ilaç konusunu yani sahtekarlık babında söylemedim,yani normalde böyleymiş o ilaçlar,hastanın psikolojisi ve morali yüksek olsun diye veriliyormuş,elbette sağlıkla şaka olmaz bu benim fikrim tabi,nasıl olsa her iki türlü %50 şans var...

Yok yok ben sahtekarlik acisindan söylemediginizi anladim,belki plesobo etkisi yaratmasi acisindan uygulanilabiliyor demek istediniz sandim..esimin kanseri hicbir yere sicramamis,kaslara gecmemis,kötünün en iyisi durumunda,kemo terapiler yada ışın tedavisi falan ileri evrelerde uygulanan yöntemler,sûkür bizde böyle bir durum yok,öyle agri sanci falan yok, adi kansermi kanser malesef:(( bu ilac tedavisi bu evredeki hastalarda yüzde yetmis ise yariyor ve cikmasini engelliyormus..ins işe yarar..benbu sarimsakli süt tedavisini grip öksürükte falan iyi geliyo diye duymustum,,herhalde amac bagisikligi kuvvetlendirmek diye düsünüyorum...

İnşallah tabi en kısa zamanda atlatır,dediğiniz gibi ismi bile yetiyor bu lanet hastalığın,doktor söylemiştir mutlaka ama sigara,alkol vb mayalı şeylerden uzak dursun eşiniz,ayrıca elinden geldiği kadar ayakta bevl etmemeli,süt ve sarımsak tertibine de devam edin faydası olur zararı olmaz merak etmeyin,bide çörek otu ve udu hindi toz olarak hergün bir çay kaşığı kadar bala karıştırıp yesin aç karnına,bunlar hakkında hadisler var çok şifalı oldukları hakkında,ALLAH acil şifalar versin

• Like 1

Cok tesekkürler,,yazdiklarinizin hepsine dikkat ediyor,ve ben onun beslenmesine cok dikkat ediyorum,cok âlâkadarim yani,henüz 42 yasinda,,umarim rabbim ona uzun saglikli ômür nasip eder insallah..cörek otu burda var,ama udu hindi tozunu izmirden alayim,hemen not ettim cok tesekkürler:)

• Like 3

​Rica ederim ALLAH acil şifalar versin,yaşı daha genç atlatacaktır inşallah,ne güzel düzenli bakımıda var sayenizde,çok kolay şekilde geçecektir inşallah...Tekrardan çok geçmiş olsun,

Hmm bilemedim simdi ne yapmali,,esimde mesane kanseri var,ocak 15 te ilac tedavisine baslicak,yani mesaneye sıvı ilac verilip bekletilecek tümör bir daha cikmasin diye,,simdi burdaki alman dr lara sorsan bu verdigin uygulamayi anlamazlarki,,sali tr ye geliyoz,izmire,babamlara köy sütü buldurupta bu tarifi uygulasammi,tedavisi baslamadan..bir keremi uygulanicak bu tarif bir bilgin varmi??

Allah acil şifalar versin. Bence doktorun dediğini yapın. Üstelik tanıdığınızmış. Eğer sonuç alamazsanız bu tarifi uygularsınız. Bu tarif 1 kere değil en az 1 hafta uygulanmalı.

• Like 1