Jump to content
Ryu

Kanser, Ödem ve İltihap İçin Kür

Recommended Posts

hazır corba da almıyorum ben zaten artık..acıkcası gıdaların hıcbırısıne guvenım kalmadı ama guvenmek zorunda kalıyoruz napalım :((((((((( elımden gelse bahcelı ev alıp her seyı kendım yetıstırıcem

cumalıkızıkıı bılıyorum ben koylerden bır de misiyi..konuyu da dagıtmak ıstemıyorum..

Hazır çorbaları hiç tavsiye etmem zaten. Evime sokmam mümkün mertebe. Yani şimdi konu dağılmasın :)

Ryu'nun herkese selamı var. Annesinin bu kürü 1 ay uyguladığını ve Hepatit B virüsünün vücudundan tamamen arındığını söylüyor. Artık ilaç bile kullanmıyormuş, doktor kontrole gelmesine bile gerek yok demiş...

• Like 1

bir litre süte biraz samisak koyup kaynatiyorum günde iki sefer iciyorm, birde bolca maydonoz tüketmeye calisiyorum.

Peki bu bir yılda sağlığınız konusunda bariz değişiklikler hissettiniz mi?

benimde dayım 4. evre akciğer zarı kanseri. Acaba iyileşir mi diye düşünüyorum.

• Like 1

Peki bu bir yılda sağlığınız konusunda bariz değişiklikler hissettiniz mi?

benimde dayım 4. evre akciğer zarı kanseri. Acaba iyileşir mi diye düşünüyorum.

evet rabbime hamdolsun bu günüme sükürler olsun ama birde su var sitede kardeslerim benim icin okumalari oldu bende sürekli ökudum . simdi ise sükürler olsun kemoterapi olmiyacagim dr gerek yok artik dedi ilac tedavisi görüyorum.

• Like 1

Konuyla dogrudan alakalı degil ama hazır corbayla ilgili mesajları okuyunca yazmak istedim.

Hazır ürünlerin icerisinde MSG (Monosodyum Glutamat) olan ürünlerden özellikle uzak durulmalı. GDO yu ezdi gecti cunku. MSG bir lezzet artırıcı, icinde msg olan bir gıdayı yiyen kişide o yiyecekten cok lezzet aldıgı hissini uyandırıyor. Kişi sürekli yeme istegi duyuyor. msg işlem gormuş pastörize süt yogurt, yada diger gıdalardaki lezzet kaybını tekrar kazandırıyor sanki. Çin tuzu da deniyor. Daha cok cips, et suyu tabletleri, hazır corbalar, dondurmalar, konserveler, işlenmiş et urunleri, soslar .... da bulunuyor. insan msg li gıdaları tukettikce iştahı hic kesilmediginden sürekli yiyor ve sonuc obezite. Gıdaların paketlerinde E621 olarak yazılabilir. Sebep oldugu hastalıklara da arastırıp bakabilirsiniz.

çok teşekkürler bunu yapıcak kimse var mı?acaba koku oluyor mu?1 kg süt 20 diş sarımsakla bi yapsak mı?

deneme amaçlı

bir litre süte biraz samisak koyup kaynatiyorum günde iki sefer iciyorm, birde bolca maydonoz tüketmeye calisiyorum.

abi koku oluyor mu?

ne gibi bir fayda gördünüz?

bir de süt ne kadar eksilmeli?

konuyu güncelleyim de

kimse bişey yazmamış