Jump to content
KoPuK028

İlluminati (Tam Çözüm (Nerdeyse))

Recommended Posts

sanki dünya bunların panayırı gibi..istedikleri gibi oynatıyorlar insanları...fiziksel ve psişik olarak yaptıkları çalışmaları bilsek aslında kartlardaki karikatürize edilen ne varsa hepsinin olabilirliliğinden endişe duyardık diyorum...paylaşım için teşekkürler kardeş..tam gaz devam lütfen :)

sanki dünya bunların panayırı gibi..istedikleri gibi oynatıyorlar insanları...fiziksel ve psişik olarak yaptıkları çalışmaları bilsek aslında kartlardaki karikatürize edilen ne varsa hepsinin olabilirliliğinden endişe duyardık diyorum...paylaşım için teşekkürler kardeş..tam gaz devam lütfen :)

​Teşekkürler :) İlluminati bittikten sonra bir kaç konu daha açıcam.. Yeni felaketler patlak vermeden :)

Valla bu adamlar bukadar uğraşmış yapmış etmışler ama ben çocuklugmda bu kartlardan 1 tanesıne bıle raslamadım :D

okadarda kart larla tasolarla falan oynardık

öyle dedıklerı gıbı bu ıllumınatı ınsanları parmagında pek oynatamıyo sadece oynatıyomus susu verıp kendı reklamlarını yapıolar hem bı resımde fılmde gozulu ucgen pramıt gorsem ne farkeder buyulencekmıyım lanetlencekmıyım anlamıyorum

hep kendı reklamlarını yapmak ıcın bunlar

Valla bu adamlar bukadar uğraşmış yapmış etmışler ama ben çocuklugmda bu kartlardan 1 tanesıne bıle raslamadım :D

okadarda kart larla tasolarla falan oynardık

öyle dedıklerı gıbı bu ıllumınatı ınsanları parmagında pek oynatamıyo sadece oynatıyomus susu verıp kendı reklamlarını yapıolar hem bı resımde fılmde gozulu ucgen pramıt gorsem ne farkeder buyulencekmıyım lanetlencekmıyım anlamıyorum

hep kendı reklamlarını yapmak ıcın bunlar

Evet bizim zamanımızda yoktu pokemon falan filan vardı ninja kaplumbaga.. Haklısın eskiden hiç bir halt degildi bu adamlar ama öyle degil küçük görme düşmanını.. İlluminati denilen şey aslında masonların ve siyonistlerin yaptıgı bazı gerçek planların kartıdır. George bush bill cliton veya dinledigin bir çok şarkının yazarı siyonistlere üyedir.. Para için rütbe için. Biz illuminati bagımsız kuruluş demiyoruz sadece bir döküman plan listeleri kendilerini tanıtıyorlar..

kelime anlamiyla illuminati ne demek ben hic birsey bilmiyorum eminim benim gibilerde vardir

İlluminati aslında kelimece anlamı ışık ışıklı demek ama niye böyle koymuşlar bir fikrim yok. Bu sadece bir Bmw marka otomobilin x3 serisi gibi diye düşünebilirsin. Yani kelimenin anlamı yok. Eger sayfayı takip ederseniz çok yakında kartların açıklaması ve siyonistlerin(illuminati)nin amaclarını tam olarak koyucam sadece biraz vakite ihtiyacım var fazla pc de olamıyorum..

Evet bizim zamanımızda yoktu pokemon falan filan vardı ninja kaplumbaga.. Haklısın eskiden hiç bir halt degildi bu adamlar ama öyle degil küçük görme düşmanını.. İlluminati denilen şey aslında masonların ve siyonistlerin yaptıgı bazı gerçek planların kartıdır. George bush bill cliton veya dinledigin bir çok şarkının yazarı siyonistlere üyedir.. Para için rütbe için. Biz illuminati bagımsız kuruluş demiyoruz sadece bir döküman plan listeleri kendilerini tanıtıyorlar..

İlluminati aslında kelimece anlamı ışık ışıklı demek ama niye böyle koymuşlar bir fikrim yok. Bu sadece bir Bmw marka otomobilin x3 serisi gibi diye düşünebilirsin. Yani kelimenin anlamı yok. Eger sayfayı takip ederseniz çok yakında kartların açıklaması ve siyonistlerin(illuminati)nin amaclarını tam olarak koyucam sadece biraz vakite ihtiyacım var fazla pc de olamıyorum..

daha açıklamadınmı hala kaç saat oldu :)

illuminati ışıkmı demekmiş hımmm

niye ışık koydukları belli geleceğin ışığı olarak

görüyorlar heralde kendilerini ondandır başka niye olacak,

çok anlamsız geliyor kartlar ingilizce olmayınca ne yazdığını

bilmeyenler okuyamıyor ancak resme bak dur

işte bir maymunu varmış ya da akıllı maymunmu demekmi

istiyorlar,

36734d1356464771-illuminati-tam-cozum-nerdeyse-20100630182858-ucxejmrwgxqmphbmf.jpg

daha açıklamadınmı hala kaç saat oldu :)

illuminati ışıkmı demekmiş hımmm

niye ışık koydukları belli geleceğin ışığı olarak

görüyorlar heralde kendilerini ondandır başka niye olacak,

çok anlamsız geliyor kartlar ingilizce olmayınca ne yazdığını

bilmeyenler okuyamıyor ancak resme bak dur

işte bir maymunu varmış ya da akıllı maymunmu demekmi

istiyorlar,

Kartlar çok fazla ve ilk kendi sistemimde açıklıyorum sonra hepsini topluca açıklayıcam şuanda sadece ön hazırlık alıştırma gibi.. çünkü birden paylaşırsam hepsini bir çok kişinin aklı karışabilir.. sadece biraz zaman :)