Jump to content
Guest vik@vik

İsm-i Rahman Duası

Recommended Posts

birşey soracağım. ben çalışıyorum. işyerinde boş oturmaktansa dua okuyum diyorum. abdestim var ama. başım açık.. okuduğum dular oluyor mu? bilmiyorum. Ama ben yinede bu sitedeki gördüğüm duları okuyorum.

devlet dairesi olunca mecbur başım açık.... arkadaşlar ....

--------------------

allah ne dileğiniz varsa kabul etsin inşallah

Aminnnnnnnn cümlemizinnnnnn. kabul etsin. İnşallah.....

önemli olan niyettir bunu unutma bende abdest alıp başı açık dua ederim

Rica ederim bu duayı oku başka dua okumana gerek bile yok

pınar kardeşim ben bu duayı yaptım olmasını istediğim bir şey vardı o gün o saat içinde imkansız olan bir şey oldu nedende hep bu dua aklıma geliyodu bu akşam yine okuyacagım kalın sağlıcakla

Bu dua ve birkaç dua var bunların kuran-ı kerimde yerleri çok önemli en başta ismi azam -ism-i rahman-kenzul arş vakıa suresi ve ayet-el kürsi her gece bunları okuyun başka duaları okumanıza gerek yok samimiyetle söylüyorum devamlı bu duaları okuyan biri kendindeki değişikliği güzelliği başka güzellikleri keşfedecektir

ya pınar sen hep böyle en güzel bilgilerini bizimle paylaş..valla sen böyle yazdıkça bana şevk geliyo.

pinar kardesim .. ALLAH yar ve yardimcin olsun .. ALLAH senden razi olsun .. en ümitsiz animda böyle güzel duayi paylasdinya ..

ümitlendim sanki :(

ALLAH ne dilegin varsa ennnnn tez vakitte kabul eder insallah ..

--------------------

konuyu acan [email protected] kardesimizinde ALLAH razi olsun ..

Allah sizlerden razı olsun ben sizle daha çok güzel şeyler paylaşıcam emin olun yeterki amacınızdan sapmayın

pınar kardeşim ben bundan 8 yıl evvel çok kötü bir dönem atlattım bunu bir allahım bilir bir ben bilirim allahım o günleri tekrar bana yaşatmasın

ben kenzül arş duasını geceleri kaç defa okuduğumu hatırlamıyorum ama hep o duayı okudum

inanın halen aklıma gelir o mucize kurtuluş nasıl olaylar biden farklılaştı halen daha aklım ermiyo açıkcası

yuvam evim dağılmak üzereydi kızım daha dünyada bile yoktu evim maddiyat yüzünden dağılacaktı büyük bir borç batagına girmiştik

bu olayı kime anlatsam inanmaz diye bende kimselere anlatmadım kız kardeşim şahit oldu o kadar çok büyük bir mucizeydi

pınar kardeşim bazı şeyler kelimelere dökülmüyo anlatılmıyo o mucize başka mucizeydi

rabbime hamd olsun o yaradanki hiç bir kulunu darda bırakmıyo bıraksa bile belli bir süre sonra feraha çıkarıyo yeterki sabırla bekleyelim.

allahım hepinizden binlerce kez razı olsun

pınar kardeşim ben bundan 8 yıl evvel çok kötü bir dönem atlattım bunu bir allahım bilir bir ben bilirim allahım o günleri tekrar bana yaşatmasın

ben kenzül arş duasını geceleri kaç defa okuduğumu hatırlamıyorum ama hep o duayı okudum

inanın halen aklıma gelir o mucize kurtuluş nasıl olaylar biden farklılaştı halen daha aklım ermiyo açıkcası

yuvam evim dağılmak üzereydi kızım daha dünyada bile yoktu evim maddiyat yüzünden dağılacaktı büyük bir borç batagına girmiştik

bu olayı kime anlatsam inanmaz diye bende kimselere anlatmadım kız kardeşim şahit oldu o kadar çok büyük bir mucizeydi

pınar kardeşim bazı şeyler kelimelere dökülmüyo anlatılmıyo o mucize başka mucizeydi

rabbime hamd olsun o yaradanki hiç bir kulunu darda bırakmıyo bıraksa bile belli bir süre sonra feraha çıkarıyo yeterki sabırla bekleyelim.

allahım hepinizden binlerce kez razı olsun

Anlatmak istyediklerinizi anlıyorum ben çok zor anlarımda bu duaları okudum bazen umudum vardı bazen ise umudum olmadı ama hiç ellerim boş dönmedi emin olunki sadece bu duaları okumak yeterli bir kere bile olsa sdilek için okumayın ALLAh zaten yüreğinizdekileri biliyor bu dualar mucizevi gerçekleri insanlara yaşatıyor