Jump to content
Sarmaşık

Aşk Acısı Çekenler İçin

Recommended Posts

arkadaşlar bu uygulamanın kaynağını vs sormayın kendi yaptığım ve etkisini gördüğüm bi uygulamadır

aşk acısı için önce abdest alıyorsunuz,mümkünse vaktiniz ve durumunuz uygunsa guslalın

yanınıza bir bardak su alın

sonra niyet edin

niyet ettim Allahım senin rızan için yasini şerif okumaya

ve her mübinde 313 ya latif okuyup bardaktaki suya üfleyin

yasini bitirince sevabını peygamber efendimize ve ölmüşlerimize hediye edin,sonrada isim ile söyleyerek filancası yüzünden duyduğum acıyı al içimden Allahım diye dua edin ve suya tekrar üfleyin

yani toplamda 8 defa üflemiş olucaksınız

eğer yaptığınızın ertesi günü yine acı hissediyorsanız 3 güne çıkarın uygulamayı,yine hissederseniz 7 güne çıkarın kesin çözümdür :derisive:

• Like 3

Allah razi olsun bu askın acsyla ben Rabbimi buldum secdelerde hasbihal ettim .. Yüceligine sahit oldum.. dunyanin heveslerinden sosyal hayatimdan vazgectim.. Geylani hz.leriyle tanistm Esmalarla seslendim .. şimd Allaha yakinlastiran bu acidan nasil vazgeceyim bilmiyorum.. :(:(

• Like 1

Allah razi olsun bu askın acsyla ben Rabbimi buldum secdelerde hasbihal ettim .. Yüceligine sahit oldum.. dunyanin heveslerinden sosyal hayatimdan vazgectim.. Geylani hz.leriyle tanistm Esmalarla seslendim .. şimd Allaha yakinlastiran bu acidan nasil vazgeceyim bilmiyorum.. :(:(
Al bendende okadar

zaten bunu yapınca siz Allaha yöneliyorsunuz fani aşkı unutuyorsunuz,aşık olunması gerekene Allaha aşık oluyorsunuz

ufaklık sulandırma konuyu döverim :P

Allahuekber :D Şıhım şeyhim çok sağol Allah razı olsun :rofl:
  • Like 1

Bu aşk acısı bitmez özellikle beyinden bitirmelisiniz yapdığınız uygulamaya gelince Allah rızası için okuyup bağışlıyorsun sana sadece sevabını verir, aşk acısını asla unutturmaz, unutuyorum zannedersiniz ama bir kaç gün sonra yine çıkacaktır. yedi gün değil yetmiş gün devam etsenizde aşk acısını unutamayacaksınız. Beyinden bitirmelisiniz :)

sürgün sen bitirmişsin heralde böyle bi acıyı. acaba kalbin çektiği acıyı, beyin nasıl bitirir açıklarmısın? ben bir yıldır beceremedim de :) bu arada sArmaşık nikli üyeye de paylaşım için tşkler :=)