Jump to content
Sarmaşık

Aşk Acısı Çekenler İçin

Recommended Posts

sayın sürgün duaların temeli beyinde inanmaktır,inanmadan napılırsa yapılsın hiç bir şey için dua kabul olmaz

bu uygulamayı bende dahil bir çok kişi yapıp faydasını gördü,sizin yazdığınız sadece yapacak olanların inancını yitirmesine neden olucak

Duanın kabul olup olmadığını beyin karar vermiyor, dua kalp ile yapılırsa makbulü Allah (c.c.) karar verir. Aşk acısı deyince önce insanlar uygulamadan önce beyinlerde rahatsızlık hissediyorsa dediğim gibi yetmiş günde okusa dahi o beyindeki rahatsızlıktan dolayı aynı acıyı yaşayacaktır. siz kendiniz uyguladınız test ettiniz, burada paylaştınız teşekkür ederim, bir doktor her hastaya aynı ilacı yazarsa hastalar ne olur kimisi yan etki görür değilmi? başkalarıda zehirlenebilir. Her hastaya aynı ilaç verilmez teşhis çok önemlidir. sizin verdiğiniz bu uygulama başkalarına zarar verebilir. 9_9

eğer Allahın indirmiş olduğu ayet ve onun isminin okuyanlara zarar vereceğini düşünüyorsanız tebrik ediyorum başka bi söz söylemem gerekmiyor

“Ve nünezzilü mine’l-Kur’âni mâ hüve şifâü’n-ve rahmetü’l-li’l-mü’minîn.”

Meali: (Biz Kur’ân’da mü’minler için şifâ ve rahmet olan âyetleri indiriyoruz.

“Kul hüve li’llezîne âmenû hüden ve şifâün.”

Meali: (De ki: Kur’ân, inananlar için hidayet ve şifadır.)

bundan büyük şifa var mı?

ilaçlarla Dua lar nasıl bir tutulur ki, bazen binlerce ilaç bir hastayı iyi edemezken.. bazen bir Dua binlerce insanı kurtarır.

ya Allah çektirmesinde dursun bi köşede hof zordur ya bilirim

• Like 1

eğer Allahın indirmiş olduğu ayet ve onun isminin okuyanlara zarar vereceğini düşünüyorsanız tebrik ediyorum başka bi söz söylemem gerekmiyor

Esmalardan zarar gelmeyeceğine dair elinizde ne gibi deliller var. Benim kanıtım var. sadece ayet ve esma gibi öneriler sunuluyor neden Kur'an tamamen okutulmuyor yada hatim ettirilmiyor. :thumbsup:

Esmalardan zarar gelmeyeceğine dair

Bu kısımı siz hangi kaynağa göre yazdınız... Hakkında ayet olan bir konu ....

siz açıklarmısınız nasıl bir zarar gelir???????????

ilaçlarla Dua lar nasıl bir tutulur ki, bazen binlerce ilaç bir hastayı iyi edemezken.. bazen bir Dua binlerce insanı kurtarır.

yanlış anlamışsınız yine, ne dedik her hastaya aynı ilaç yazılırsa zarar görür, her dua her hastaya uygulanırsa zarar görür, her dua herkese fayda sağlayacak diye kural yok bunu unutmayınız, ayetlerin sırları çözülmüştür ne kadar okursanız okuyun beyninizin zorlamayınız zarar görürsünüz, kurtuluş için sitelerde dua yada yardım aramaya çalışılıyor. Bir arkadaşımız denemiş olmuş başkasında olacaktır diye kural yoktur. tam tersi zararını düşüneceksiniz, ben La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym duasını başkasına önermeden önce duanın içeriğini baktım başkalarına zarar verirmi? vermezmi? başkalarına dua önermek için duanın sırlarını çok iyi bilmek lazım, ayetleri duaları kırk kere ölçmek lazım hatasız olmalıdır zararlımı değilmi iyice bilmek lazım, şeytana ve cinlere davet veren ayetler dualar önerilirse işte o zaman insanlara zarar verilmiş olur. hangi dualar ve ayetler şeytanlara ve cinlere davet ediyorsa kimseye önermemek lazım, ben denedim oldu başkası deneyebilir zararı yoktur diyemezsiniz bu çok yanlıştır. Bir yanlış üç doğru götürüyorsa günahın ağırlığını kaldıramazsınız. her şey burada bitmiyor diğer tarafa çok önem vermek lazım dünyanın üstü çok geniş olabilir, alt tarafta çok darlıklar var. :thumbsup: