Jump to content
Sarmaşık

Aşk Acısı Çekenler İçin

Recommended Posts

yanlış anlamışsınız yine, ne dedik her hastaya aynı ilaç yazılırsa zarar görür, her dua her hastaya uygulanırsa zarar görür, her dua herkese fayda sağlayacak diye kural yok bunu unutmayınız, ayetlerin sırları çözülmüştür ne kadar okursanız okuyun beyninizin zorlamayınız zarar görürsünüz, kurtuluş için sitelerde dua yada yardım aramaya çalışılıyor. Bir arkadaşımız denemiş olmuş başkasında olacaktır diye kural yoktur. tam tersi zararını düşüneceksiniz, ben La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym duasını başkasına önermeden önce duanın içeriğini baktım başkalarına zarar verirmi? vermezmi? başkalarına dua önermek için duanın sırlarını çok iyi bilmek lazım, ayetleri duaları kırk kere ölçmek lazım hatasız olmalıdır zararlımı değilmi iyice bilmek lazım, şeytana ve cinlere davet veren ayetler dualar önerilirse işte o zaman insanlara zarar verilmiş olur. hangi dualar ve ayetler şeytanlara ve cinlere davet ediyorsa kimseye önermemek lazım, ben denedim oldu başkası deneyebilir zararı yoktur diyemezsiniz bu çok yanlıştır. Bir yanlış üç doğru götürüyorsa günahın ağırlığını kaldıramazsınız. her şey burada bitmiyor diğer tarafa çok önem vermek lazım dünyanın üstü çok geniş olabilir, alt tarafta çok darlıklar var. :thumbsup:

arkadaşım sen ne kadar yanlış şeyler yazıyorsun ve insanları yanlış yönlendiriyorsun. Bi de bişey biliyormuş gibi yazıyorsun. Resmen bilmeden atıp tutmuşsun.

Yok ayet zarar verir esma zarar verir. Kusura bakma yazdıklarından tek anladığım insanları ayet ve esmalardan uzak tutmak.

Sitede dikkat ediyorum bir bildiğin olmadığı halde bişey biliyormuş gibi sürekli yanlış yanlış fetvalar veriyorsun. Amacın ne bilmiyorum ama çok kötü niyetlisin, çünkü tek yaptığın insanların umudunu kırmak ve esmalardan ayetlerden uzaklaştırmak.

Hiçbir ayet ve esma ya da dua şeytan çağırmaz, insana zarar vermez sok bunu aklına tamam mı.

La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim gibi bu kadar büyük bir duayı sen kimsin ki başkasına önerip önermeme konusunda kendini yetkili görüyorsun

Allah ı anarken millet senin gibilerine mi soracak. Yuh diyorum lütfen insanları kötü yola davet etme, hiç bir bilgin yok, insanları uzaklaştırma ayetlerden de esmalardan da.

• Like 1

üstüne almasın gereken kardeşim benim konularımdan sana ekmek çıkmaz,git çok bilmişliğini başka yerde yap,ayetlerden ve esmalardan zarar gelmez,kim zarar görmüşse kendi nefsinin bozukluğundan zarar görmüştür,şimdi selametle,yolun açık olsun

Aşk acısını bitirmek yerine son bir şans isteyenler için olaydı iyidi:( Aşk acısını bence de önce beyinde bitirmek lazım ben şunu farkettim ki ben o çocugu kendim istemedigim için unutamıyorum istesem onunla ilgili herşeyi silip başkasıyla yola devam etmeye kalksam unuturum..Ama ben onu istiyorum:(

onu unuttuğun anda o senin enerjinle beslenemediğini farkedip geri dönücek

o yüzden unut ve yoluna bak

Aşk acısını bitirmek yerine son bir şans isteyenler için olaydı iyidi:( Aşk acısını bence de önce beyinde bitirmek lazım ben şunu farkettim ki ben o çocugu kendim istemedigim için unutamıyorum istesem onunla ilgili herşeyi silip başkasıyla yola devam etmeye kalksam unuturum..Ama ben onu istiyorum:(

sonuncu üfleme niyetle beraber olan üfleme,suyun hafızası için :)

yasinde 7 mubin var neden sekiz kere ufluyoruz bunu anlamadim

Merhabalar dua kardeşlerim,ben bu uygulamayı bgn yaptım öğle nqamazımdan sonra 2 rekat allah rızası için namaz kılıp okudum ama en sonunda suya üfledim dua ettim bitirdim ve o suyu napaıcamız yazmamış burda bende 1 bardak suyu güzel bir şekilde içtim:))acaba yanlışmı yaptım burda üflenen okunan suya ne olacağı yazılmamış lütfen bunu en kısa zamanda açıklarsanız sevinirim yoksa okuduğum üflediğim onca şeyi içtim bide eskisinden daha çok acı çekip aşık olurmuşum:))çok gülerim valla o zaman halime:))