Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Kitap Fiyatları

Recommended Posts

bende sık sık kitap alırım ama okumam,sevmiyorum işte ne yapayım.eşim ii okuyucudur ama verdiğim para boşa gitmio hiç değilse:rolleyes:

bende kitap fiyatlarını çok pahalı buluyorum.. D&R gibi kitapçılardan kesinlikle kitap almıyorum.. bir sahaf abim var sağolsun yeni kitapları bile ona baya indirimle getirte biliyorum.. büyük kentlerde yaşıyorsanız böyle bir çözüm bulmanızı öneririm bazen %30 ve %40 kadar indirebildiğim kitaplar oldu :D

d and r benı soyup sogana cevırdı 25 25 vermekten bıktım artık oraya..ucuz bır yer arıyorum

arada korsan alan varmı peki:)

Korsan kitap almadım fakat halis muhlis orjinal kitabın 20 sayfası basım hatası çıktı.Kulüp 1000 diye okurken,Sensiz Asla diye bir başlığın içinde buldum kendimi.:D

arada korsan alan varmı peki:)

4-5 defa almışlığım vardır yalan yok :)

kitap almak bağımlılığa yol açıyor:)özellikle kriz dönemlerim oluyor yani indirim falan kurtarmıyor fiyatlar çok fazla batıyorum tabi krizim girince internet üzerinden almayı tercih ediyorum son zamanlar da ama dediğim gibi krizim tuttuğu için dışarıdan da alıyorum:D neticede üç aşağı beş yukarı fiyatları fahiş buluyorum kitap kalem defter dergi hastalığı olunca insanın ne kar edebilirsiniz ki??? tamam bu son diyorum bir bakıyorum yine bir kitapcının içindeyim:rofl: bir de tek cimri olduğum konudur kimseciklere vermem paylaşmam kitaplarımı yatağımın altındaki bazaya kadar heryer kitap dolu:devil:

orjinal -korsan seçemem ama kitap okumayı çok severim

evet kitap fiyatları fazla... bi nevi almak istesemde almamaya teşvik ediyor beni...

alırsam okumaları için başkasına veririm varsa etrafımda birinden okumak için alır okur geri veririm ...

Türkiyede okuma oranı düşük diye konuşurlar ama kitap fiyatlarından haberleri yok tabi ...

Aslında birbirimize kitap göndersek okuduklarımızı başkalarıda okusa süper olur benim göndereceğim çok fazla kitap yok okuduktan sonra dğıttığım için ama sizler sevabınıza gönderebilriisniz:)))

çok uyanığım demi :P

• Like 1

orjinal -korsan seçemem ama kitap okumayı çok severim

evet kitap fiyatları fazla... bi nevi almak istesemde almamaya teşvik ediyor beni...

alırsam okumaları için başkasına veririm varsa etrafımda birinden okumak için alır okur geri veririm ...

Türkiyede okuma oranı düşük diye konuşurlar ama kitap fiyatlarından haberleri yok tabi ...

Aslında birbirimize kitap göndersek okuduklarımızı başkalarıda okusa süper olur benim göndereceğim çok fazla kitap yok okuduktan sonra dğıttığım için ama sizler sevabınıza gönderebilriisniz:)))

çok uyanığım demi :P

güzel fikir! yıllar önce bir ögrenci forumunda üye iken böyle bir değişim-konu başlığı vardı bende katılmıştım. neden bu forumda da olmasın? ben ortaya 2 kitap koyarak başlarım. meraklısına stephen king - "karanlık öyküler" ve R.Şanal2ın "Kuantum ve Kur'an" kitaplarımı istanbul içi vefa-eminönü- beyazıt taraflarına gelebilecek arkadaşıma verebilirim.

sosyal paylaşım sitelerinde var böyle kitap kardeşlikleri takas yoluyla kardeş edinip birbirinzie kitap gönderebiliyorsunuz

• Like 3

gönderim ücreti alınıyormu o sitelerde? ben rastlamamıştım. ayrıca bursaya 2 kitap yollamıştım gecen yıl neredeyse kitap kadar vardı ücreti.

• Like 1