Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Kitap Fiyatları

Recommended Posts

​kitap konusunda cimriyim bende,ancak güvendiğim kişilere ödünç verebilirim onun dışında değişmem hiçbir zaman...

Bi arkadaşıma göndermişti netten biri Sinan Yağmur'un son kitaplarını imrenmiştim valla... Aslında güzel olur tek sıkıntı kargo ücreti olacak sanırım :)

aslında yapabilsek böyle kitap kardeşliği güzel olur....:)))

• Like 1

Muhteşem bir kitap arşivim vardı annem okumayı çok sevdiği için yüzlerce kitap vardı evimizde çoğu ilk baskı. Yazlığa götürdüm hepsini orda okurum diye sonra komşum köylerdeki okullardan bahsetti bir kamyonet kitap çıktı bir köy okuluna gönderdik. Muhtemelen iyi yaptık ordaki çocuklar okur ama bir kısmını tutsamıydık ilk baskıları bilemedim.

Fiyat konusuna gelince bence çok pahalı değil ben şahsen biraz daha okumaya versem kendimi fiyatlarından şikayetçi olmam ortada bir emek var sonuçta, biz bedavamı çalışıyoruz bizimde emeğimizin karşılığını patronlarımız veriyor, patronlarımız bizim yerimize başkasını çalışıyor gösterse paramızı vermese hoşumuza gidermi? bence kitapları parasını vererek kendimiz almalıyız başkasından ödünç değil.

ödünç kitabında ayrı güzelliği var paylaşacagınız degerli dostlarınız varsa:)

Onların kuralları var tabi :) kitabı çizmek yada üstüne küçük not almak yok,sayfalarını kıvırmak yok :)

• Like 1

Kitabimi isteme benden buz gibi sogurum sloganini benimsemis despot birisi olarak kesinlikle kitaplarimi kimseyle paylasmam.

Kimseden kitap istendiği yok yahu sakin olun ... Tabiki paylaşım güzeldir bana güzel gelen kimine göre olumsuz ... Ben paylaşırdım geri vermesede olsun ... bi okuduğumu ikinci kez okumam ayrıca kitap fiyatlarıda malum alamayan için iyi fırsat ... geçen bi kitabı kardeşimin arkadaşı öğretmeni oku anlat diye istemiş alamamış verdim helali hoş olsun... Bu bir fikirdi ama paylaşıp paylaşmamak kişinin özünde vesselam...

çok güzel bi konu gerçekden!!!

keske kitap okuyabilmek bir lüks olmasa...kredi kartı ektrelerim kitap taksitleriyle dolu..

birde kitap okuma oranının cok düşük oldugundan bahsederler anketler yaparlar..

dogru söze ne denir:)