Jump to content
indigo

PDF Split and Merge (Pdf Dosyaları Böl-Birleştir)

Önerilen İletiler

[h=1]PDF Split and Merge[/h]Adında da anlaşılacağı üzere PDF uzantılı dosyaları sayfa sayfa bölebilmenize veya birleştirebilmenize yarayan çok kullanışlı bir program. içinde ayrıca bazı plugin denilen eklentiler ile seçenekleriniz artıyor:)

Benim vista32 bit tr sistemime uygun şu anda denedim gayet güzel çalışıyor. isteyene kurulumda dil seçeneği sunduğu için isterseniz Türkçe de kullanabilirsiniz. idinrmek için verdiğim adres sourceforce yani açık kaynak kodlu, ücretsiz program paylaşımınıilke edinmiş bir platform dolayısı ile yasal hak, lisans, para gibi sorunlardan muaf.

orada download linkinden indireceginiz .msi uzantılı dosyayı açın ve tıklayın kendisini size yol sorarak kurmakta. dikkat kurulum esnasında toolbar gibi beni rahatsız eden internet tarayıcısına ekli kuşak kurulumları otomatik tıklanmış onları istemiyorsanız kaldırın ve Türkçe istiyorsanız bir sonraki adımda Türkçe seçin.

57 sayfalık bir kataloğ pdf dosyasını şu anda sayfa sayfa veri kaybetmeksizin ve daha uygun boyutlarda kestim içeriğe kendi 6 sayfalık diğer pdf dosyasını ekleyebildim.

sizde eğer pdf dosyalarınızı özetlemek düzenlemek veya eğitim serilerini bir araya toplamak isterseniz bence cok harika bir programtavsiye ederim.

buradan sitenin linki ingillizce biliyorsanız açıklamaları okuyun download linki de aynı sayfada

229283.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap