Jump to content
Sign in to follow this  
indigo

PDF Split and Merge (Pdf Dosyaları Böl-Birleştir)

Recommended Posts

[h=1]PDF Split and Merge[/h]Adında da anlaşılacağı üzere PDF uzantılı dosyaları sayfa sayfa bölebilmenize veya birleştirebilmenize yarayan çok kullanışlı bir program. içinde ayrıca bazı plugin denilen eklentiler ile seçenekleriniz artıyor:)

Benim vista32 bit tr sistemime uygun şu anda denedim gayet güzel çalışıyor. isteyene kurulumda dil seçeneği sunduğu için isterseniz Türkçe de kullanabilirsiniz. idinrmek için verdiğim adres sourceforce yani açık kaynak kodlu, ücretsiz program paylaşımınıilke edinmiş bir platform dolayısı ile yasal hak, lisans, para gibi sorunlardan muaf.

 

orada download linkinden indireceginiz .msi uzantılı dosyayı açın ve tıklayın kendisini size yol sorarak kurmakta. dikkat kurulum esnasında toolbar gibi beni rahatsız eden internet tarayıcısına ekli kuşak kurulumları otomatik tıklanmış onları istemiyorsanız kaldırın ve Türkçe istiyorsanız bir sonraki adımda Türkçe seçin.

 

57 sayfalık bir kataloğ pdf dosyasını şu anda sayfa sayfa veri kaybetmeksizin ve daha uygun boyutlarda kestim içeriğe kendi 6 sayfalık diğer pdf dosyasını ekleyebildim.

 

sizde eğer pdf dosyalarınızı özetlemek düzenlemek veya eğitim serilerini bir araya toplamak isterseniz bence cok harika bir programtavsiye ederim.

 

 

 

buradan sitenin linki ingillizce biliyorsanız açıklamaları okuyun download linki de aynı sayfada

229283.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...