Jump to content
akrep28

İmzalarını Açıkça Görebiliyoruz

Recommended Posts

Yahudi asıllı İzlanda'lı mason mimar Gudjon Samuelsson tarafından 1937 yılında yapımına başlanan Hallgrimur kilisesi İzlanda'nın en büyük kilisesi ünvanına sahip.Günümüzdeki masonların yaptığı 4D

Mapping gösterisinde imzalarını açıkça görebiliyoruz

aLINTI

307694_397307663688681_389383405_n.jpg

hay Allah bugün masonlarla bozduk bozmasına da:) simgeleri şunlar şunlar...semboller her yerde...tamam da sonuç ??? komple sapıtacak mıyız,kıyamet mi yakın nedir? paranoyak ettiniz beni elim ayağım titriyo..nolacak saklamayın daha fazla:scare2::scare2:

evin dış duvarına göz resmi çizicam şimdi belki beni kendilerinden sanıp iş verirler:rolleyes:

evin dış duvarına göz resmi çizicam şimdi belki beni kendilerinden sanıp iş verirler:rolleyes:

Hala aramadılar mı seni? :D Halbuki demiştim ben tüh :D arada kaynadın sanırım

ne arada mı kaynadım:blink:..demekki güzel bi şekilde söyleyemedin:mad:..neyse ben gidiim belki faricim peri sevgili yapmıştır,canım eniştem bana iş ayarlar:hıh:

ne arada mı kaynadım:blink:..demekki güzel bi şekilde söyleyemedin:mad:..neyse ben gidiim belki faricim peri sevgili yapmıştır,canım eniştem bana iş ayarlar:hıh:

:D Hemen tribe baglama tamam tamam derim bidaha hemen iş verirler :D ne istersin adalet bakanlıgı? Yoksa kültür bakanlıgımı? Yada başbakanınlık yardımcısı nasıl olur? En iyisi cumhurbaşkanı yapalım seni uyar mı? Uymazsa amerikan başkanıda yaparız? :confused:

:D Hemen tribe baglama tamam tamam derim bidaha hemen iş verirler :D ne istersin adalet bakanlıgı? Yoksa kültür bakanlıgımı? Yada başbakanınlık yardımcısı nasıl olur? En iyisi cumhurbaşkanı yapalım seni uyar mı? Uymazsa amerikan başkanıda yaparız? :confused:

çok kelle gider uyarayım:cool:

motosikletli kurye işi olsun pizza neyin götüriim.hep merak etmişimdir o işi:rolleyes:

çok kelle gider uyarayım:cool:

motosikletli kurye işi olsun pizza neyin götüriim.hep merak etmişimdir o işi:rolleyes:

:D Dalga geçiyorsun dimi????:rofl:

ne dalgası yaw hep masa başı iş istenecek hal yok ya,aksiyon olsun,arabaların arasından sağ sol tam gaz gidiciğum:cool:

ne dalgası yaw hep masa başı iş istenecek hal yok ya,aksiyon olsun,arabaların arasından sağ sol tam gaz gidiciğum:cool:

:D Tamam efendim hemen ayarlıyoruz iş hangi semtte olsun? :D