Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
KoPuK028

Uykusuzluk Problemi

Question

Merhaba,

3 Gündür düzenli uyuyamıyorum bu yüzden gün içinde ve sabahları sıkıntı çekiyorum. Yataga yatıyorum ama tık yok saga sola sola saga öne arkaya arkaya öne dönüp duruyorum.. Saatlerce. Normalde hemen uyurdum bir 10 dk falan vakit geçerdi.. Şimdi gece yarılarına kadar olmuyor..

Varmı bir öneriniz? Ne yapabilirim? Gün içinde de heryerim agrıyor hastada degilim. Uykum geliyor gözlerim dalıyor..

Bugün 1 saat önce yolda arabayla gidiyordum yarım saatlik yere 2 saatte gittim ezbere bildigim yolda şaşırdım sonrada siteye yazmaya karar verdim danışmaya.. Birisi deseki gel şunu al yok gidicek halim yok..

Tavsiyeleriniz varsa çok iyi olur..

22 answers to this question

Recommended Posts

• 0

uykusuzluğa en iyi gelen papatya çayı :),yatmadan önce 1 bardak içmenizi öneririm

• 0
depresyona girmiş olabilirsin,bana sık sık oluyor:rolleyes:

Yok depresyona girmiyorum ben direk yataga giriyorum :)

uykusuzluğa en iyi gelen papatya çayı :),yatmadan önce 1 bardak içmenizi öneririm

Gün içinde bu tip sorunlarımıda halleder mi peki? :)

• 0

Gün içinde bu tip sorunlarımıda halleder mi peki? :)

bilemiyorum ama bana gece uykusunu tam alamadığınız için oluyodur gibi geldi :)

• 0
bilemiyorum ama bana gece uykusunu tam alamadığınız için oluyodur gibi geldi :)

Bu gece denicem o zaman gidip aktardan alayım :) teşekkürler

• 0

Papatya cayı cok ıyı gelır sureklı ıcıyorum sekersız ıcmeye dıkkat edın bırde bılıncaltınızı bır yoklayın belkı erteledıgınız bısey sızı huzursuz edıyor olabılır bana oyle olur gecmısten yada gelecekten bısey kafama takılır ne oldugunu gunler sonra bulurum o arada uykusuzluk huzursuzluk alır gıder :) sıfalar dılerım

• 0
Papatya cayı cok ıyı gelır sureklı ıcıyorum sekersız ıcmeye dıkkat edın bırde bılıncaltınızı bır yoklayın belkı erteledıgınız bısey sızı huzursuz edıyor olabılır bana oyle olur gecmısten yada gelecekten bısey kafama takılır ne oldugunu gunler sonra bulurum o arada uykusuzluk huzursuzluk alır gıder :) sıfalar dılerım

İçtim direk uyudum ama sabah yine yorgun kalktım aslında bilinç altımda bir sorun yok önemli birşey olmadı da günlerdir..

çuha çiçeği psikolojiye iyi gelir ve çok iyi uyutur.

​Teşekkür ederim onuda denicem bugün..

• 0

allah allah son 3-4 gündür de bende tam tersi bi etki var :D bende bi uyuyorum uyanamıyorum. hatta saat 2de başlayan dersaneme bile uyuyakalıp geç kaldım sen düşün. hemde saat akşam 10da falan yatıyorum o halde yani.