Jump to content
Olcix

Karbonatlı Su Mucizesi...

Recommended Posts

yok kız etrafımızda falan dönmüyoruz :) acaba içimizi çalkalasın diye mi dönücez:) ben büyük su dolu bardağa 1 çay kaşığı atıp karıştırıyorum ,teyzem az bir suda eritip onu içip üstüne su içiyomuş..sen içte nasıl olursa olsun..ramazandan önce günde iki yada üç defa içiyordum ramazan dolayısıyla ancak iftarla sahur arasında büyük bir bardak içebiliyorum

aç karnına daha iyiymiş ama ramazanda olduğumuz için iftardan sonra sahura dogru içiyorum bir büyük su bardağına 1 çay kaşığı katıp iyice karıştırıp içiyorum..internette KEMAL MİLAR diye yaz ayrıntıları bu adam biliyor bana da edip söyledi sağolsun onun sayesinde öğrendim..faceden de takip ediyorum bu adamı sende okursan daha faydalı olur

yok kız etrafımızda falan dönmüyoruz :) acaba içimizi çalkalasın diye mi dönücez:) ben büyük su dolu bardağa 1 çay kaşığı atıp karıştırıyorum ,teyzem az bir suda eritip onu içip üstüne su içiyomuş..sen içte nasıl olursa olsun..ramazandan önce günde iki yada üç defa içiyordum ramazan dolayısıyla ancak iftarla sahur arasında büyük bir bardak içebiliyorum

zaten o şekilde yorum yapmışlar çalkalamak amaçlımı diye :) eritip içiliyor dönmemize gerek yok o zaman :) sagol canım benim tşkler...

paketleyip satasım geldi bu karbonatlı suyu:)

kuçuradi yaparım muhtemelen isminide, içecek piyasası sarsılır:D le'kuçuradi diye satılır bim de

olcix hemşomada çok tşkkr güzel konu için

tam olarak birşey anlamadım iyi birşey gibi ama yinede temkinli yaklaşmak lazım bir defasında bir tuz denemiştim az daha taklaya geliyordum:D umarım bu o değildir bir de zayıflatıyorsa fena o zaman benim için imkansız olur:no:

Gercekden enteresanmis..nasil tukettiniz peki ac karnina mi tok karnina mi olcusunude yazarsaniz cok sevinirim aycansu.

Aç karnına tüketiliyor canım :)