Jump to content
mercannnn

Bu Oğlaklar Neden Şanssız?

Recommended Posts

Bunun burçla falan alakası yok bende yıllardır dişimle tırnağımla kazıyorum ama daha 40 ıma merdiven dayadım hiçbirşeyim yok yani ne maddi ne manevi hiçbirşey.

• Like 1

oğlaklar mı dişiyle tırnağıyla bir yerlere geliyor?oğlaklar mı şanssız?

sözüm meclisten dışarı...ennn nefret ettiğim burçtur...3 ü bayan olmak üzere 5 kişi tanıdım...kadını erkeği laf cambazı, kurnaz,sahtekar,pinti,iş bilmez ama bilir görünen,dedikodu düşkünü, kindar...vs. bir burç daha bilmiyorum.bana uzak Allah'a yakın olsun dediğim tiplerdi.

• Like 1

faste yemin ediyorum kendimden tiksindim:rofl: o neydi öle yaaaaaaa

valla billa doğru diyorum,belki bana denk gelenler seçmece kelektiler ama bu kadar mı birbirinin kopyası olunur...pess

ha bu arada tiksindiysen yükselenin başka bir burçtur:)....zira tipik bir oğlak olsan kendine toz kondurmaman gerekirdi

Burcum oglak..

Once Allaha sonra kendime olan guvenimden dolayi olmaz olamaz diyecegim , yapmakdan cekinecegim yoktur.

Birseyi istersem cokca iyi ve derin dusunur mutlaka yapar , onu tamamlarim.

Zorluklara kolayligi bulmak kisiyle alakali bence burcla degil.

oğlaklar şanssız değildir,şöyleki yıldız ve burcun özelliklerinden ötürü zor işleri yapma becerileri vardır,liderlik vasıfları ve tuttuğunu koparan özelliklerinden dolayı pek sevilmezler,bişeyi isterlerse önünde duracak pek nadir zorluk vardır ayrıca sevdiklerinde vazgeçtikleri yada pes ettikleri çok nadirdir

Ben oğlakların aslında cok şanslı olduklarını düşünmüşümdür hep evde iki oğlak burcu ile birlikte yaşıyorum biri eşim diyeri oğlum ayrıca karekter olarakta süper kişilikteler ayakları yere sağlam basan ve kolay kolay pes etmeyen tuttuğunu koparan bir yapıya sahipler :)

Sanırım bu burçlara münhasır bir durum değil

Zira yakın bir arkadaşım oğlak, işleride herzaman yolunda gider

Ben oğlakların aslında cok şanslı olduklarını düşünmüşümdür hep evde iki oğlak burcu ile birlikte yaşıyorum biri eşim diyeri oğlum ayrıca karekter olarakta süper kişilikteler ayakları yere sağlam basan ve kolay kolay pes etmeyen tuttuğunu koparan bir yapıya sahipler :)

Elhamdulillah:D

​bide çok inad ve dediğim dediktirler,yinede sevmem oğlakları :)

• Like 1