Jump to content
Sign in to follow this  
Guest levent

Deniz Tunca nın Sevgilisi Özcan Denizi İstemedi

Recommended Posts

Guest

Sevgilisi veto etti,Özcan Deniz ile film hayal oldu!...

24.01.201314:53:44

SİYADÖdül Töreni’nde ortaya çıkan oyuncu Deniz Tunca, Özcan Deniz’le sinema filmiprojesinin iptal olduğunu söyledi.

Dahaönce Özcan Deniz ve kardeşinin menajerlik şirketiyle bir dizi ve bir de sinemafilmi için anlaşmaya vardığı yolunda haberler çıkan Deniz Tunca sevgilisininitirazı üzerine anlaşmaların iptal olduğunu söyledi.

Erkekarkadaşının Özcan Deniz’le çalışmasını uygun bulmadığını dile getiren DenizTunca, “Bu kararı kıskançlık yüzünden almadık. Özcan Deniz ve kardeşinin mahkemesüreci yüzünden erkek arkadaşım çalışmayı askıya almamın uygun düşeceğinisöyledi. Ben de onun aldığı bu karara uydum” dedi.

Sevgilisi Deniz Tunca'yı Özcan Deniz'den kıskandı - Abc Haber

66585_454764007375_1673071_n.jpg

549602_448356508528451_1518901237_n.jpg

IMG_8436 copyASS.jpg

1 (3).jpg

379575_10151362290063610_1927124521_n[1].jpg

bişi olmaz..aç mı kalacaklar sanki ??biraz da başkaları kazansın.hep bana yok...

fahriye evcenle daha yakışıyolardı. yeni sevgilini tanımıyorum odamı dizi oyuncusuymuş......

eminim öyledir özcan deniz bu kadının varlığından en az benim varlığım kadar haberdardır,sevgilisi üzülmesin hiç kadıncağız hayal kurmuş :rofl:

Guest seda111

deniz tunca ismi kullanılmış bence Deniz Tunca oyuncu değil sunucu çünkü haberi bile olmamıştır bu haberden

seda111, 19 saat önce yazdı:

deniz tunca ismi kullanılmış bence Deniz Tunca oyuncu değil sunucu çünkü haberi bile olmamıştır bu haberden

Deniz Tunca eski oyuncuymuş, Kaybedenler kulübü ve iki de dizi de oynamış.

Bir film ve iki dizide oynamış. Google'a  Deniz Tunca yazdım, karşıma çıkan ilk haber "Deniz Tunca yine üstsüz güneşlendi" haberleri çıktı. Hatta bayağı bildiğiniz üstsüz, sansür falan da yok. 

Deniz Tunca'nın üstsüz resimleri için  > BURAYA TIKLAYINIZ<

Guest seda111

Allahtan basına yasaklar geldi de insanların özeline kişilik haklarına müdahale edemiyorlar artık. Ege bence iyi bak Deniz Tunca nın  öyle bir haberi yok karalamaya çalışma varsa da BTK kararı ile kapatılır biliyorsun o yüzden bu taktiğin çok yanlış . 

Ne taktiği ? Deniz Tunca kimdir nedir bilmem, adını ilk burada duydum  : =)

Arama motoruna yaz, "Deniz Tunca yine üstsüz "  gibi bir şeyler yaz, eğer fotoğraflar  ve hatta videolar önüne çıkmazsa senden özür dileyeceğim, aksi taktirde özürünü bekleyeceğim : )

Edited by ege