Jump to content
KATSİMATO

Satlık Ev

Önerilen İletiler

istanbulda sefaköy-şirinevler-güngören-halkalı-bakırköy civarlarında güney cephe-sıfır yada 4-5 yıllık 2+1 50000 -80000 arası -krediye uygun -yüksek giriş ev arıyorum emlakcı parası vermek ıstemıyorum bu nedenle buraya yazdım konu komşusu satan vardır belkım dıye buraya yazdım

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

katsimoto canım ben anlamam ama esenyurt ve esenler civarı sıfır ve 2-3 yıllık çok uygun fiyatlı evler var sahibi ya da inşaat şirketi satıyor netteki ilanları takip et derim.Allah gönlüne göre huzurla oturacağın hayırlı bir ev nasip etsin inşallah.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim Allah gönlüne göre versin. lakin ben emlakcıyım lakin o tarafda değilim. gerçi sizde emlakcıdan istememişsiniz. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
katsimoto canım ben anlamam ama esenyurt ve esenler civarı sıfır ve 2-3 yıllık çok uygun fiyatlı evler var sahibi ya da inşaat şirketi satıyor netteki ilanları takip et derim.Allah gönlüne göre huzurla oturacağın hayırlı bir ev nasip etsin inşallah.

esenler ve civarında 100.000 altında malesef yok. esenyurtta çok var.. hatta en ucuz evler esenyurtta..(bu arada esenler ve esenyurt arası o kadar uzak bir mesafeki... herhalde isimlerinden dolayı yakın buldunuz:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madem o taraflarda arıyorsun biraz daha ileri git beylikdüzünde o fiyatlara evler çok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aradan 4 yıl geçmiş ama hâlâ Esenyurt civarında 70-80 bine sıfır daire var. Tabi bunun bir sebebi var.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölgeyi kötülemiş gibi olmayayım xD  Ama  sıkıntılı bir yer.  :) 

tarihinde ege tarafından düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap